BOLR

کـاش صدایی داشتـم کـه همه دنیـا می شنیـدش !!

کـاش صدایی داشتـم کـه همه دنیـا می شنیـدش !! – آرزو

کـاش صدایی داشتـم کـه همه دنیـا می شنیـدش !! کمـربند نـارنجـیُ سنسی به کمـرم بسـت گفـت دست کش بیـارید برای کمیتـه. امـروز شقـایق رو بـه مرزی زدم کـه آخرش دنبـال …


یـادداشـت های آرزو🧡

خیلی اتفـاق ها هست میوفتـه،حرف ها و تجربـه ُ داستان می شنوی که دوست داری بنـویسی بـرای اهـل زمین، شـایدم برای خودت …. کــاش، یـه صـدایی داشـتم همـه دنیـا می شنیـدش .


صدای پس زمینه برای تمرکز بهتر | روزنوشته‌های محمدرضا …

توضیح دادم که بر اساس تجربه‌ی من، در فضای کاملاً تاریک که نور فقط در حد … است، تمرکز من افزایش پیدا می‌کند و انگار هیچ چیز دیگری در این دنیا نیست که …. می خوام بگم گاهی لزومی نداره که همه متمم رو بشناسن. … کاش کاش میشد بوش رو هم استشمام کرد. … صدای این چند ثانیه به نظرم فوق العاده شد که اینجا میشه توی ۴۰ ثانیه شنیدش:


برای شنیدن صدای خدا به سکوت احتیاج داری | دی ۱۳۸۷

چطور ؟ … همه بچه ها گریه می کنن , حتما منم …. صدای فریادم , با هق هقی که شنیدش برام عجیب بود , درآمیخته بود … برای نوزادی اشک می ریزم که در آستانه در خروجی زندگی به دنیا می آید.


تقدیم به تو…که بهترینی!

می خوام تو آپ امروز خاطره دیدارم با آقای پورسرخ مهربونم رو براتون بذارم… و یه تعداد عکس که …. دلم میخواست که همه دنیا بدونن برات یه خونه مجازی ساختم. با این تصویر …


اي تمام باور من رفتن تو باورم نيست – ِAshKaye Bi SeDa•AsaL.

انگار ميدونست نميتونم صداي قدمهاش رو تو كوچه پس كوچه هاي دلم تحمل كنم. ميدونست … كاش پاييز همونطور كه وجودت رو از من گرفت مي تونست يادت رو هم از من بگيره. كاش جاي … ديگه نخواهيم شنيدت … من از همون لحظه که داشتن غسلت میدادن خم شدم بوسیدمت مردم …. دست پر مهر مادر تنها دستی هست که اگه از دنیا کوتاه هم باشه از همه دستها بلندتره.


اسفند ۱۳۸۷ – عاشقان آسمانی

عاشقان آسمانی ز عشق آغاز کن تا نقش گردون را بگردانی / که تنها عشق سازد نقش گردون را دگرگونش. … سلام به همه ی دوستای عزیز و نازنین خودم. … داشتم فکر می کردم به صدای تولد … گاهی اوقات با گوش می توان شنيدش ….. امیدوارم در این دنیا طوری با امتش برخورد کرده باشیم و رفتار کرده باشیم که در اون دنیا حداقل رومون … کاش من من بودم.


دلتنگی های ماه و خورشید

بهتر از من و آنهایی که یواشکی عاشق می شدند، اما برای عشق دوست داشتن ها ،. آنقدر حرمت …. رنگ فنجون های قهوه ای که شبای بارونی ، کنار شومینه می نشستیم و بی خیال همه دنیا به بخارش. خیره می … صدای بارون بود و چیریک چیریک چوب هایی که تو شومینه می سوخت. …. چشمانم می بینند آنچه را که آرزو میکردم ای کاش هرگز نمی دیدند و در پس آن.


از روزگار مي ترسم! – کلبه تنهایی – blogfa

پیله پروانه از دنیا جداست؛ … تمام روز با صبوری منتظرت بودم، با آن همه کارهای مختلف انگار که اصلاً وقت …. به دلیل داشتن مری طولانی و نداشتن اندام مناسب برای شكار، گیاه خواری می كنند و به همین دلیل یك زرافه در تمام طول عمر خود سوء هاضمه دارد؟ …. شنیدش صدای ساز …. کاش روزی نیاد که آفتابی ترین روز عشق ، بارونی ترین شب تو باشه .


مهر ۱۳۹۰ – کلبه ی عشق – blogfa

كاش مي شد با صدايش مست شد كاش مي شد با …. شنیدش صدای ساز تنبک و تنبور و دف … باعث شد که من به این بیندیشم که می تونم همه چیز را دریک روز به دست بیارم.” … حاضري دنيا رو بدي فقط يك بار نگاهش كني. به خاطرش …. يك تراش سرخ لاكي داشتيم


کولکاویس

در شهرم یا صدای نوحه می آید یا رژه ی سربازان یا صدای غلیظ بوسیدن دستها یی که از زیر … می شود دیدش..شنیدش ..بوییدش…خوردش و استفراغش کرد…مثل سیبی که رویش … خدایا خوب می دانم اگر مجیز بگویم و ته همه ی نک و نال هایم یک غلط کردم بگذارم …. کاش طنابی که به دور قلبم تنیدم و هر از گاهی گره اش را سفت می کنم را می شد شکافت.


【ツ】 زیر نور ماه 【ツ】 | آبان ۱۳۹۰ – blogfa

【ツ】♥♥ زیر نور ماه ♥♥【ツ】♥ ♥منــ و دریا ♥من و بارونــ ♥من و آسمونــ صدا کن ♥اسمم و واژه … + نوشته شده در دوشنبه سی ام آبان ۱۳۹۰ ساعت 18:19 توسط بی واژه ترین واژه دنیا | نظرات … زندگی گاهی زیباست این را منی می گویم که رنج تلخی زندگی را با تمام وجود لمس کرده ام و …. کاش دیروز بودم که همه جا سفید پوش شده بود …. شنیدش صدای ساز


دفاع مقدس وشهدا – میثم مطیعی

ما همه “فهمیده ایم” (ویژه نوجوانان) … خوشا خون آن عاشقانی که در راه تو بر زمین ریخت …. هنوز از جبهه می آرند تابوت جوان ها را (غزل به یاد شهیدان 8 سال دفاع مقدس) ….. اجرتان با امام زمان فقط یک خواسته داشتم که گلچین ولایت و شهدارا نیز راه اندازه کنید … واقعا عالی بود من زیاد دنبال مداحی شهدا اونم با صدای میثم مطیعی می گشتم خیلی عالی بود.


مهر ۱۳۹۰ – ازین روزها

همین که یک گوشه ی دنیا دارم یک کاری می کنم دلخوشم. … خیلی وقتها کلاهمون توی همه، همدیگرو قبول نداریم، بحثمون میشه، از دست هم در میریم اما خوب یه … اون هم میگفت مادربزرگم همیشه وقتی هر کدوم از نوه هاش مامانشون رو اینطور صدا می کردند دعواشون می کرده! …. کاش می فهمیدم که می شود جسورتر بود و اینقدر خودم را در دادگاه خودم خفه نمی کردم.


روزهای یک دختـــر – blogfa

توی این همه وقتی که اینجا می نویسم آن دو ماه تنها وقتی بود که دوست نداشتم آدم های اینجا را راه بدهم … اینجا را با همه ی آدم هایی که دوست داشتم همیشه که بخوانندم . … کاش مامان من حواسش می شد که اگر بمیرد من تا هزار سال بعد هم همین طور “درمانده” می مانم . ….. که چقدر خوب که صدای تو قشنگ است و مردها بی صدای قشنگ هیچ وقت خواستنی نمی شوند .


مرداد ۱۳۹۱ – از تو می نویسم…

هست که. با ديدنش رنگ رخسارت. تغيير مي کند. و صداي قلبت آبرویت را به … به هر طریق من همچنان همانم و دنیا عوض شده است! *** … که … مارک قهوه چیست…!! *** نــــوشـــــتم ” قـــــم حــــا ” همـــــه بــــهـــم خنــــدیـدنـــد!! … اگرهم بعضي مواقع رفتارم باهات خوب بود فقط داشتم مراعاتتو ميكردم نه چيز ديگه اي. …. كاش مادرم يه جوري گم و گور ميشد.


آبان ۱۳۸۴ – عروسک تو

از شب می ترسم : تو را در شب از دست دادم. … این مجازات تمام لحظه هاییست که همه ی دنیا را در تو میدیدم …. کاش فریاد آنقدر بی صدا بود که حرمت را نمی شکست …. و اگر محبت بودم آهنگ دوست داشتن را برايت مي خواندم ….. اين مشكلات قلبي به من هديه دادي كه با شنيدت صداش اسمش چهرش شروع به تپش ميكنه اونقدر كه گاهي حس مي كنم دارم خفه ميشم.


بُغض نِگاشْت – Telegram

با توام، …. دست خود را به دعا سمت خدا میگیرم: کاش که بشود قسمت تو بهترین ها امسال… #رضا


طنز – عشق؟

غافل از اینکه خوب ها آسون میان ، بیرنگ می مونن ، بی صدا می رن … همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا رسیده ای، درست در نقطه آغاز هستی … … وقتی از همه جا ناامید شدی برو رو کوه و فریاد بزن : آیا هنوز امیدی هست ؟ ….. عجب شکوه و عظمتي بود داشتم انگشتمو تو کاسه ي عسل فرو مي بردم که . …… کاش یارب نیافتد به کسی کار کسی …


ده پرسش برگزيده درباره زمين – زندگی اجباریست(-.-)لاجرم …

بدی این دنیای مجازی هم همینه، که همه چی روی پاشنه ی کلمات میچرخه … کاش میشد این متن رو به تک تک کسایی که فکر میکردن منو دوست دارن، یا کسایی که ….. داشتم قهوه ی تلخ نگاه می کردم و سیب زمینی سرخ کرده می خوردم که یهو صدای مامانم اومد که …… او به شما چیزی را تحویل می دهد که دقیقا توقع شنیدش را دارید؛ اما زمانیکه رابطه عمیق تر …


طلوع عشق – blogfa

وقتی چشم به راه رسیدن کسی هستی که با همه ی وجودت بهش احساس تعلق می کنی و به … بیفکن آتشی به دل که عشق را صدا کنم … تو كه نيستي آوارم از دنيا بيزارم تو كه نيستي بي ماهم تك و تنها توي راهم … کاش می شد در میان لحظه ها لحظه ی دیدار را نزدیک کرد ….. وقتی مامی برگشت تو سالن تو اشپزخونه بودم داشتم چایی درست می کردم.


دیوانه بمانید….

به یاد غروب. نگاه تو ترنم باران را ،در گوش چشمان من زمزمه می کند … کاش باران ببارد. …. دلم که اینطور می شود , غصه ها ی خودم که هیچ غصه ی همه ی دنیا می شود غصه ی من … کار داشتم. که چی؟! نباید یک لحظه حواسش را جمع می کرد؟ یک دقیقه هم نتوانست نگهش دارد … مگر می شود رنگی را که هرگز ندیده ای و صدایی را که هرگز نشنیده ای تصور کرد.


مینویسم از حضور سبز خاطره ها

فقط این ،حالا که همه ی این مسائل وجود داره، کسی که در جایگاه قاضی برای گفتن حکم میشینه. … بود که معشوقه کتاب از بچیگی با اعتقادات سخت کاتولیکی به دنیا امده بود و همه ی … داشتم توی ذهنت تشکیل می شدم. ….. دوست داشتنی بودید، کاش جمع نمیشدید. … تحویل بقیه بدی، می‌شه همین هنر خالصی که فقط توی صدای نامجو می‌شه شنیدش.


صدای جوان ایرانی – فائقه تاجیک – blogfa

فکر میکردم بازهم صدای رادیو جوانت را تا آخر زیاد کردی تا از هیاهوی دنیا ی کهن سالی در امان باشی. … یادت می آید که وقتی جشنواره ۱۸ کلمه ای بود به من گفتی : تا صدای جوانی هست. …. من نمیتونم از بین این همه گروهی که دوست داشتم فقط یکی انتخاب کنم. …… از آخرین باری که همو دیدیم چند ماهی میگذره، توی این مدت همش به خودم میگفتم کاش …


اشعار روضه:شهادت حضرت زهرا(س)

غلامرضا سازگار. به نام خدا. … حالی که ما گریه بر حالش سر قبر پیمبر داشتیم.


به یادِ یارِ سفر کرده | هزار جلوه زندگی

بدنی که تا هفته ی پیش با آن به هرکجا و هرطور که می خواستی می رفتی. … آنچه در خاطرم می ماند گریه های برادر بزرگت دایی محمدعلی بود که مظلومانه و بی صدا اشک می ریخت. … و اما در دل داشتم به این فکر می کردم که نه تنها برای شما، بلکه برای … و ادامه داد “کاش وقتی ما هم از دنیا میریم همینطور ازمون یاد کنند و بگویند آدم …


خنده ای که محو شد – blogfa

عکس هایی که تنها همراه … می شود یک روز بیایی، بی سر و صدا کنارم بنشینی،،، دستانم را بگیری و نگاهت کنم. …. تو نفهمیدی که چقدر آزارم دادی،نفهمیدی داشتم خفه می شدم،ثانیه ها هر کدامشان ساعت ها …


برچسب‌ها:

فروشگاه مارکت سنتر