BOLR

پای “متری شیش و نیم” به دادگاه باز شد/ تهدید به هتک حیثیت

پای “متری شیش و نیم” به دادگاه باز شد/ تهدید به هتک حیثیت …

سازمان سینمایی نسبت به ادعای تهیه کننده فیلم “متری شیش و نیم” واکنش نشان داد.


پاسخ به ادعای تهیه‌کننده «متری شیش و نیم» – آفتاب نیوز

او افزود: در صورت عدم اثبات، قاعدتاً ایشان باید تبعات حقوقی این هتک حیثیت را بپذیرند. فیلم سینمایی متری شیش و نیم همزمان با نوروز سال جاری اکران خود را آغاز … در حالی که با فروش ۲۷ میلیارد تومانی در روزهای پایانی اکران بود، قاچاق شد. … باید دید آیا تهیه‌کننده فیلم می‌تواند ادعای خود را در دادگاه صالحه اثبات کند …


جرم توهین چگونه پیگیری شود؟

توهین یکی از جرایم تعزیری در حقوق موضوعه ایران است که به گفته مدیر کل … توجه به شخصیت مخاطب آن، توهین باعث سلب و هتک حیثیت و حرمت شخص به طور معمول شود؛ … از آن جرم حاصل شده باشد؛ به عنوان مثال جرم قتل نمونه بارز جرایم مقید است یعنی جرم … شاکی پرونده از قرار صادره به دادگاه کیفری شکایت می کند.


مجازات تهمت و افتراء به دیگران چیست؟ – فردا

قانونگذار این عمل را در فصل پانزدهم قانون مجازات اسلامی تحت عنوان هتک حرمت … جرم مقرر در این ماده به عنوان توهین ساده شناخته می‌شود. … ترامپ باز هم سوژه فضای مجازی شد +عکس · ماجرای سود یک میلیونی … در تبصره‌ٔ این ماده درج شده که در مواردی که انتشار آن امر اشاعه‌ٔ فحشا …. اعاده حیثیت چیست؛ شرایط و نحوه تقاضای آن.


لیست 100 نفره آقازاده‌های بورسی در دست آقای نماینده/ممانعت از …

نماینده دامغان هم گریزی به نارضایتی ها از سازمان صداوسیما زد. … خوزستان ایجاد کرده که می‌توان به تفرقه میان اقوام مختلف هتک حرمت و اهانت به نوامیس اقوام بومی منطقه و کارگران اشاره کرد. محجوب گفت: زمین واگذار شده نیشکر هفت تپه ۲۵ هزار هکتار از معادل …. انتقادات مدیرعامل ناجی هنر از «متری شیش و نیم» و «بوی باران» …


سانسور شده های متری شیش و نیم را ببینید!

سعید روستایی کارگردان فیلم «متری شیش و نیم» تیزر بدون سانسور این فیلم را … نمایشی که به جان‌باختگان حادثه علوم و تحقیقات تقدیم شد … قهرمانی در زمین بازی رقم می‌خورد، نه در دادگاه/ تعطیلات لیگ به نفع استقلال است/ … ترامپ ترکیه را به ویرانی تهدید کرد …. آیا مایکروسافت با سرفیس Duo به دنیای موبایل باز می گردد؟


واکنش به ادعای تهیه‌کننده «متری شیش و نیم» – همراهان خبر

واکنش به ادعای تهیه‌کننده «متری شیش و نیم» … وی افزود: در صورت عدم اثبات، قاعدتاً ایشان باید تبعات حقوقی این هتک حیثیت را بپذیرند. … که با فروش ۲۷ میلیارد تومانی در روزهای پایانی اکران بود، قاچاق شد. … آیا تهیه‌کننده فیلم می‌تواند ادعای خود را در دادگاه صالحه اثبات کند یا باید منتظر تبعات حقوقی باشد؟


عوامل مصاحبه جنسی با کودکان بازداشت شدند – بیتوته | خبر …

پس از انتشار این خبر، روابط عمومی ذوب آهن اصفهان در واکنش به موارد درج شده در . … بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و …. سازمان سینمایی به ادعای تهیه کننده متری شیش و نیم پاسخ داد … وی افزود: در صورت عدم اثبات، قاعدتاً ایشان باید تبعات حقوقی این هتک حیثیت را بپذیرند.


شماره :20214 | تاریخ 1398/7/15 – خراسان

در سال‌های اخیر بارها شاهد انتشار نسخه غیرقانونی فیلم‌های سینمایی پرفروش بوده‌ایم. تازه‌ترین نمونه این اتفاق فیلم «رحمان …


متهم در مسند تحقیق و تفحص – پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت …

دیگــر نیز با مدیریت هاي نادرســت تولید شــده اند. اما چرا دولــت و نظام ….. زنبیل به دست پشت در دادگاه دوستانش حاضر شود و تند ترین سخنان را در …. از کالف ســردرگم اقتصاد کشور باز نمي کند؛ جز آنکه با ….. اختیار «شرق» فرار گرفت، پاي صحبت تمام ذي نفعان …… «متری شیش و نیم» نیز از جمله فیلم هایی است که.


تهدید به انتشار عکس های شخصی قابل تعقیب است – سرپوش

اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی,هتک حرمت اشخاص … توهین ازجمله جرایم علیه حیثیت معنوی اشخاص است که قانون مجازات … در ماده ۶۰۸ قانون تعزیرات این‌گونه مقرر شده است: توهین به افراد از قبیل … دیوان عالی در آرای مختلفی بر لزوم تشریح کیفیت و خصوصیات توهین در حکم دادگاه تصریح کرده است.


تنبیه بدنی دانش آموزان ، عملی غیراخلاقی که همچنان ادامه دارد …

نگام ، اجتماعی _ تنبیه بدنی دانش آموزان حرکتی غیراخلاقی و به شدت زیان بار … خبر تنبیه دانش آموز ۱۳ ساله اصفهانی باعث شد که همه نگاه ها به این مقوله جلب شود. … گیرد که در این حادثه علاوه بر شکستن پای وی سرش نیز شکسته می شود. ….. دهد، به نحوی که منجر به ضرر غیر شود یا موجب هتک حیثیت وی شود به حبس از …


تغییر« فقط پاي صندوقهاي رأي رقم مي خورد

»متری شیش و نیم«. برگزیدهمردم …. شود به نادرست بودن نرخ سود بانکی برمی گردد که باعث شده بانک ها …. و تعالی اندیشه در قالب فضای باز گفت وگو از محورهای.


An error occurred. – خانه

اکنون بجاست که خود برای حفاظت و حراست از آب و خاک و منافع ملی به پا خیزید و مصمم و …… به ۱۰ سال زندان محکوم شد و این حکم در دادگاه تجدید نظر نیز تأیید شده است. ….. امضاکنندگان نامه، عدم دسترسی متهمان به وکیل، آزار و هتک حرمت و حیثیت متهمان در ….. خارجی و از جمله شهروندان استرالیایی که به ایران سفر کنند، را تهدید می‌کند.».


حضور مردم – نتایج جستجو

رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی استان تهران گفت: ممكن است فعالیت هایی مثل …. نماینده مجلس گفت: نگرانی از پول‌های هزینه شده در تبلیغات كاندیداهای انتخابات باعث رصد … تهیه كننده فیلم «متری شیش و نیم» اظهار داشت: با توجه به استقبال مردم از این … حجت الاسلام نوری زاده گفت: باز بودن درب مساجد در طول روز به ویژه از ظهر تا مغرب یك …


اسنپ دست از شکایت خود از مسافرش برداشت – جامعه خبری …

در ادامه اطلاعیه این شرکت همچنین اعلام شده که ” به‌رغم اینکه نقل‌قول اولیه مسافر … به علت ابراز پشیمانی‌ مسافر، این شرکت از حق شکایت خود صرف‌نظر می‌کند.” … اسنپ و اقدام مسافر در هتک حیثیت راننده/ خودرو حریم شخصی و خصوصی نیست … ۱۰ تیر ۱۳۹۸پای صحبت‌های خانمی که در اسنپ رانندگی می‌کند ….. پای متادون به داروخانه‌ها باز شد؟


«متری شش و نیم» و «پسر- مادر» در بخش رقابتی جشنواره …

به گزارش ایسنا، فهرست فیلم‌های حاضر در جشنواره بین‌المللی فیلم «زوریخ» در سال ۲۰۱۹ اعلام شد و فیلم «متری شش و نیم» به کارگردانی سعید …


تصاویر : اختتامیه سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر – دانشگاه …

سیمرغ بلورین بهترین فیلم سینمایی «نگاه نو» اهدا شد به فیلم «مسخره باز» به … حبیب احمدزاده در این بخش برای تقدیر به جایگاه آمد، ضمن اشاره به دردی که در پا داشت یادآور شد: …. (یکی از اعضا هیات داوران) اهدا شد به ایرج شهزادی برای فیلم «متری شیش و نیم» …… فرهادي علتش را مي‌پرسد و تهديد مي‌کند که اين موضوع را رسانه‌اي خواهد کرد.


سرمقاله: تله فريب اسلام ستيزان و راهبرد اسلامگرايان – فرارو

آنگونه كه تو را فرمان داده شده است استقامت كن» ولي آيه اي با همين مضمون و همين كلمات در سوره «شورا» نيز آمده است، «واستقم كما امرت»… پس، باز هم سؤال باقي بود كه چرا سوره هود؟ … مقاومت جانانه مردم و رزمندگان اسلام كه با پاي جان به ميدان روي آوردند و. …. تمام قد حيثيت کانوني ترين ارزش اسلامي يعني «پيامبر اعظم(صلي ا.


امیرحسین فتحی به «کشتارگاه» پیوست – حقوق آنلاین

یک بازیگر دیگر فیلم «کشتارگاه» به کارگردانی عباس امینی معرفی شد. … واکنش سازمان سینمایی به ادعای تهیه‌کننده «متری شیش و نیم» …… دادگاه ۹ نفر از اخلالگران ارزی برگزار شد/ عراقچی پای میز محاکمه ….. رونالدو: در موزه‌ام برای جایزه‌های بعدی جا باز می‌کنم ….. مسئولیت مدنی ناشی از هتک حیثیت و نشر اکاذیب در فضای مجازی.


جنیفر لوپز در شبکه چهار سیما! – خبرگزاری برنا

در روزهای پایانی هفته فیلم‌های مختلفی به روی آنتن می‌رود که یکی از آنها … پنج‌شنبه 8 شهریور ماه ساعت 9 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. … این اتفاق، پای ماموران حراست و پیگیری را به پرونده باز می نماید که … بهروز باور می کند اما تهدید می کند که اگر چنین نشود خود را خواهد کشت و این سرآغاز ماجراهای جدیدی است که .


ما همه فریب خورده‌ایم و کیفمان هم کوک است! + ویدئو – اخبار …

دورهمی جمعی از قدیمی‌های خبر و ارتباطات که هر کدام نزدیک به نیم قرن تجربه … اگرچه در فضایی صمیمی و دوستانه، با هدف تازه کردن دیدارها برگزار شد، اما باز هم سخن از … را برای نسل جوانی که به‌تازگی پا به این عرصه گذاشته‌اند، مطرح کردند. … به اصول و اخلاق حرفه، وارد حوزه توهین، افترا و هتک حرمت نشدن، نان به نرخ روز …


بیشتر بدانید – حرفهای خودمونی

اوایل انقلاب «غلامرضا نیک‌پی» شهردار تهران در زمان شاه، به دادگاه انقلاب آمد و به اتهام …. به نوشته ” کوریر” پای این وکیل در ویدیوی منتشر شده درباره اشتراخه هم به میان می‌آید. … به عصر بیزانس باز می گردد وجود دارد و دست کم چهار کلیسا در آنجا به چشم میخورد. …… سوره دارد، این روز‌ها فیلم دومش با نام «متری شیش و نیم» روی پرده سینماهاست.


هنجارشکنان کنجکاو! – صبح امروز خراسان رضوی

مجلس قابل تغییر هستند و راه این کار باز است. او تاکید کرده بود: »به این نتیجه رسیده ام که با یک. مجلس نمی ….. خراسان رضوی در صحن علنی دادگاه مطرح شد؛ ….. اذهان عمومی در گروه جرایم هتک حیثیت جای گرفته و ….. معتبرترین کمپانی فرانسوی حق پخش متری شیش و نیم را خرید …. طلبانه اصالحات پا به عرصه گذاشت.


The Green Mile (مسیر سبز) – نقد فارسی. نقد و بررسی فیلم

آنها منتظرند تا دادگاه روز مرگشان را تعیین كند. … جرم او هتك حرمت و كشتن دو دختر خردسال است. … او هرچند مثل بقیه محكومین به مرگ، مسیر سبز را طى مى كند اما در راه، دنیاى بكرى را …. با نمایی که فقط از دست‌ها و پاهای در بند او می‌بینیم اولین شناسایی ما شکل … ( Tom Hanks ) – تحویل داده شد به دستور رئیس بند، دستانش را باز می‌کنند.


پرسش‌های حقوقی و قضایی‌تان را (از اینجا) به وکیل‌آنلاین …

برای یافتن پرسش‌ها و پاسخ‌های پیشین، به آرشیو وکیل‌آنلاین(پایین ستون) مراجعه نمایید. … ايا ميتوان حكم توقيف اموال كسي كه هنوز به دادگاه احضار نشده را داد؟ ….. 20 شهریور 97 و باز رفت برگشت ما شروع شد تا 10 بهمن که رفتم دادیار …… قهر و غلبه، ورود به عنف به منزل یا مسکن دیگری، افترا، توهین و هتک حرمت و نشر …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر