BOLR

همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می کردند

همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند | …

همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند همسر شهید ارمنی در گفت‌وگو با فارس گفت: زمان جنگ تحمیلی همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند، اگر در …


همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می کردند – آپارات

همسر شهید ارمنی گفت: زمان جنگ تحمیلی همه هر چه داشتند اهدا می کردند، اگر در خانه دو پتو داشتیم یکی را اهدا می کردیم.


همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند – آخرین خبر

فارس/ همسر شهید ارمنی در گفت‌وگو با فارس گفت: زمان جنگ تحمیلی همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند، اگر در خانه دو پتو داشتیم یکی را اهدا می‌کردیم.


همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می کردند – فارس – …

همسر شهید ارمنی در گفت وگو با فارس گفت: زمان جنگ تحمیلی همه هر چه داشتند اهدا می کردند، اگر در خانه دو پتو داشتیÙ.


همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می کردند | تی نیوز

همسر شهید ارمنی در گفت وگو با فارس گفت: زمان جنگ تحمیلی همه هر چه داشتند اهدا می کردند، اگر در خانه دو پتو داشتیم یکی را اهدا می کردیم.


فیلم/همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند

همسر شهید ارمنی گفت: زمان جنگ تحمیلی همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند، اگر در خانه دو پتو داشتیم یکی را اهدا می‌کردیم.


همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند | ویدانه

همسر شهید ارمنی در گفت‌وگو با فارس گفت: زمان جنگ تحمیلی همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند، اگر در خانه دو پتو داشتیم یکی را اهدا می‌کردیم.


همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می کردند – ویدآرشیو

همسر شهید ارمنی گفت: زمان جنگ تحمیلی همه هر چه داشتند اهدا می کردند، اگر در خانه دو پتو داشتیم یکی را اهدا می کردیم….


بین الملل – رصد

شاهزاده متعب در آستانه مرگ است و ولیعهد می ترسد پسر ملک عبد الله در زندان بمیرد و مسؤولیتش متوجه او شود و … همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می‌کردند.


آناهیتا – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

او را همپایهٔ سرسوتی، بانوی دارندهٔ آب و ایشتار که خدای جنگ، زیبایی، عشق، حاصل‌خیزی خاک و… … بااینکه این الهه شباهت‌های درخوری با ناهید داشت، اما زنایی که در معبد او صورت …. استرابون می‌گوید، ایرانیان هنگام پرستش آناهیتا این جملات را تکرار می‌کردند: … کردند. آن‌ها آبان ماه، ماه هشتم هر سال شمسی را به این ایزد نگهبان آب تقدیم کرده‌اند.


پرونده ویژه – سفر به آسمان – کالک

کاروان هایی را برای بازدید از مناطق جنگی سامان می دادند و محل هایی نظیر یادمان های … پس از سال 1376 بسیج دانشجویی از ظرفیت های اردوهای راهیان نور استفاده کرد و اعزام … همه بچه ها قرائت نمایید و همچنین می توانید هر بند از این بیانیه را در بازه های زمانی …… که همسر و برادرشهید سبحانی صحبت کردند و همچنین در یادمان شهید ضرغام حاج قاسم …


همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند اهدا می کردند – دیدوبین

همسر شهید ارمنی گفت: زمان جنگ تحمیلی همه هر چه داشتند اهدا می کردند، اگر در خانه دو پتو داشتیم یکی را اهدا می کردیم. همسر شهید ارمنی: زمان جنگ همه هر چه داشتند …


نشان از بی‌نشانان – دانشگاه علوم پزشکی زنجان – نهاد نمایندگی …

و پاسخ خود را در کمترین زمان … دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده معظم شهدا از اوایل جنگ و در دورانی که وی نماینده امام در وزارت … صبح رفتیم در محله مجیدیه شمالی گشتیم و دو سه خانواده شهید ارمنی پیدا کردیم. …. همه قیافه‌های خسته داشتند و معلوم بود خواب درست و حسابی نداشته‌اند در این چند روز ولی … هرچند مادر و همسر شهید هنوز مقاومت می‌کردند.


ماجرای زن ارمنی که با همسرش به جبهه می‌رفت + تصاویر – حادثه 24

زمان مطالعه: 22 دقیقه … اوایل سال ۱۳۶۴ بود نوریک به‌محض آشنایی‌اش با روبینا قصد جبهه کرد همه … می‌رفت و این در حالی بود که هرروز در کوچه‌های شهر، شهدا را بدرقه می‌کردند. … شد و نوریک در قامت جانبازی بود که هر دوپایش را داده بود همسرم در خانه‌مانده بود … «نوریک دوستی داشت بسیار شبیه به خودش که همان اوایل جنگ شهید شد.


نگاهی به زندگی، آیین و خدمات ارامنه در جمهوری اسلامی ایران در …

جنگ تحمیلی یکی از همان مصادیقی است که ارامنه برای حفظ این کشور و این … دیشب فیلمی نشان دادند که مقام معظم رهبری به زیارت یک خانه شهید ارمنی رفته و در … هر کسی هر تخصصی که داشت نزد ما می آمد و می پرسید که چگونه می تواند خدمتی … از همان زمان احساس می کردند که واقعاً انقلابی در کار است؛ یعنی از سال های 1342.


تاریخ ایران/قاجار – ویکی‌کتاب

در زمان این سلسله حکومت‌های متعدد استانی بر مناطق مختلف سرزمین ایران با جنگ یا … داشت توسط خواجگان حرمسرای عادلشاه حاکم مشهد در حال معاشقه با دختر و یکی از همسران وی دیده … او گفته بود که استبداد شومی را پایه ریزی خواهد کرد که نظیر نداشته باشد و هر … همه مردم کرمان بر آن عقیده بودند که قشون شاه قاجار در سرمای زمستان کرمان دوام …


گلایه‌ها و سخنان صریح همسر شهید علیمحمدی – ایسنا

می‌گوید: من خیلی جاها عذاب کشیدم و گریه‌ کرده‌ام. زمانی ما را دعوت می‌کردند و حتی یک عکس شهید علیمحمدی هم در سالن همایش نبود. … او از نامهربانی‌ها دلی پر داشت، ولی بارها تاکید کرد که هر سخنی را نشاید گفت. …. در آن سفر حج، دیگر مسعود زیاد از اتاق بیرون نمی‌آمد و فقط زمان‌ نمازهای …


پسر من اولین شهید ارمنی جنگ است+تصاویر – پارس نیوز

اهدای اعضای بدن دختربچه ۵ ساله … «کاترینه هنرچیان» مادر «زوریک مرادیان»، اولین شهید ارمنی سال های دفاع … و جغرافی‌دان، «روبینا مددی» همسر شهید ارمنی و «آرتین مرادیان» پسرعموی … در بقیه کشورها هم قبلا این روز را به عنوان روز میلاد مسیح قبول داشتند؛ اما … «ما آن زمان همه اقوام در یک خانه بزرگ پیش هم زندگی می کردیم.


بیانات مقام معظم رهبری – دانشگاه امام صادق پردیس خواهران

عید نوروز را به همه‌ خانواده‌های ایرانی و افراد ایرانی در هر نقطه‌ عالم تبریک عرض می کنم. … و به همه‌ ایثارگران تبریک عرض می کنم و یاد شهیدان بزرگوارمان و یاد امام عزیزمان را …. آیا میتوان باور کرد که افراد با یکی دو سفر به مناطق جنگی، ناگهان آن‌قدر افراطی ….. شناخت زمان و اولویت ها، شناخت دوست و دشمن و شناخت ابزار مقابله با دشمن، است.


سيبستان | نوشته‌های مهدی جامی

فکر می کرد اگر پسر مارگارت تاچر می بود چقدر بهتر بود و اگر سربازی در کار نبود چقدر آسوده تر … مثل دوچرخه ای که دست به فرمان اش نداشته باشی. و با سرعت می رفت. عجله داشت. … فکر می کند اگر انقلاب نشده بود اگر شاه نرفته بود اگر جنگ نشده بود چقدر خوب بود. … از میان همه صورت های ممکن تاریخ تنها یک صورت تحقق پیدا می کند.


“سیزده بدر” روز جشن یهود به مناسبت کشتار 500 هزار ایرانی …

یهودیان که به صورت غیررسمی در دربار شاه نفوذ داشتند، چاره می‌اندیشند و از این … از آن زمان تا کنون، این روز به عنوان “عید یهودیان” زنده نگاه داشته شده و هر سال یهودیان …. نموده که طی مدعی هستند در جنگ جهانی دوم 6 میلیون یهودی را کشته اند. …. با اشاره به واقعه پوریم و استر، اعلام کرد جاسوسان زن سازمان موساد مجاز به انجام هر …


سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي – اخبار > برگزاري مراسم جشن …

وی فرق حضرت مریم(ع) و حضرت فاطمه(ع) که هر دو مقام عظیمی دارند را بیان نموده و … وی افزود: فاطمه زهرا(س)، فرزند رسول اللَّه، همسر ولی اللَّه و مادر اوصیاء اللَّه است كه … اواز بهترین زنان طول تاریخ تا روز قیامت می باشد و الگوی همه زنان عالم است. …. است وآنها بعد از شهید دادن شوهر و فرزندان خود در جنگ به این افتخار می کردند.


5 ماجرای باور نکردنی از غسالخانه بهشت زهرا(س) – تابناک | …

یکی از غسال ها به نام موسوی می گوید: مدت های زیادی در بخش غسالخانه …. این روزها تقریباً همه همکارانم در سازمان بهشت زهرا(س) به خصوص آنهایی که … به هر نحوی که می‌شد همدردی و همراهی می کرد و سعی داشت به من روحیه بدهد. … رو همراه کردم و رفتیم قطعه 24 گلزار مقدس شهدا و قبر شهید محمد جهان آ را. …… واقعا بخش بزرگی از جنگ .


معرفی کرمانشاه

استان کرمانشاه در دوره ساسانی بیش از هر دوره دیگری از اعتبار و رونق خاصی برخوردار بوده است. … از دوران آرامگاهی از یاران وفادار پیامبر اسلام که در جنگ ها وی را یاری می‌کردند به یادگار مانده … در سده سوم هجری کرمانشاه در قلمرو و حکومت صفاریان قرار داشت. … در حقیقت از این زمان تجدید بنای کرمانشاه و تشکیل ولایت فعلی شروع می شود .


ازدواج شرم‌آور زنی با پسر 23 ساله‌اش/ ثروت واقعي “بابک …

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران؛ هر روز شاهد توليد حجم گسترده‌اي …. داشتند و این عبارت را در گزارش صد روزه دولت نیز تکرار کردند اما گویا حامیان وی …. اکثر اعضای ایرانی القاعده عنوان می‌کردند اساسا سیاست ما درگیری با جمهوری … در آن زمان بیل کلینتون، رئیس‌جمهور وقت آمریکا و همسر او و روسای دولت‌های …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر