BOLR

موسس و مدیر ارشد کپی‌بارا، این استودیو را پس از ۱۴ سال ترک کرد

موسس و مدیر ارشد کپی‌بارا، این استودیو را پس از ۱۴ سال ترک …

آقای نیتن ولا (Nathan Vella)، از موسسین و مدیر ارشد اجرایی استودیوی … آقای ولا ۱۴ سال پیش این استودیوی مستقل و کوچک را راه‌اندازی کرد و از آن …


موسس و مدیر ارشد کپی‌بارا، این استودیو را پس از ۱۴ سال ترک کرد

پس از یک همکاری ۱۴ ساله و ساخت عناوینی مانند Below و Superbrothers: Sword and Sworcery، استودیوی کپی‌بارا (Capybara) موسس و مدیر ارشد …


موسیقی گیمفا | موسیقی‌های مضمون بازی Gears 5 – نیوز آفیس

در جدیدترین قسمت به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Gears 5 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید. … موسس و مدیر ارشد کپی‌بارا، این استودیو را پس از ۱۴ سال ترک کرد |.


موبایل دانلود Gibbets Bow Master v2 1 1 Mod – بازی موبایل …

… فیلم Uncharted انتخاب شد; » موسس و مدیر ارشد کپی‌بارا، این استودیو را پس از ۱۴ سال ترک کرد … عبدالمهدی فرماندهان مخالف ایران و نزدیک به آمریکا را حذف کرد؟


صدرا ونایی فعال فضای مجازی با انتشار پست‌هایی جالب، سوال …

در پی این درخواست وزیر, صدرا ونایی فعال فضای مجازی و رسانه‌ای با انتشار رشته توییتی …. موسس و مدیر ارشد کپی‌بارا، این استودیو را پس از ۱۴ سال ترک کرد · هیس!


دانلود قسمت 14 سالهای دور از خانه + دانلود قسمت چهاردهم – فرارو

(تصویر) هانده ارچل بازیگر مشهور ترکیه ای به «مست عشق» پیوست … این قسمت از سریال سال‌های دور از خانه به ناصر تقوایی تقدیم شده است: «تقدیم به … از این رو به همراه زهره به خواستگاری خانم طالبی می‌رود و باز هم با قهر و آشتی او را …. با محلولی آشنا شوید که موهای حمیدگودرزی را مشکی کرد و لبخند به لبانش نشاند!


آزمون آیین نامه مقدماتی ۱۴ – آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی …

آزمون آیین نامه مقدماتی شماره: ۱۴ سال ۹۷ … این آزمون آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی ( مقدماتی ) شامل ۳۰ سوال است شما برای پاسخ به آن ۲۰ دقیقه …


Mad Max | گیمفا

عنوان Mad Max، دنیای سینما را با بازی‌های ویدئویی ترکیب کرد. … موسس استودیوی آوالانچ در ماه آوریل این استودیو را ترک خواهد کرد … سرویس پلی استیشن پلاس رونمایی کرد که عنوان Mad Max ساخته استودیوی آوالانچ در صدر این لیست قرار دارد. … 1 روز از انتشار یکی از موردانتظارترین عناوین سال 2015 یعنی بازی Mad Max می‌گذرد.


برچسب‌ها:, , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر