BOLR

مسئولینی که جایشان در جهنم است!

مسئولینی که جایشان در جهنم است! – آپارات

مسئولینی که جایشان در جهنم است! روایتی از امام صادق علیه السلام به مفضل که نحوه صحیح حکومت را بیان می‌کند… @Bisimchimedia.


هفت نفر اول جهنم را بشناسید – YJC

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،در روز قیامت عذاب هفت نفر از همه سخت‌تر است، فرزند آدم(ع) که برادرش را کشت…. شیخ صدوق در کتاب …


شلوغ‌ترین طبقه جهنم کجاست و چه کسانی در آن هستند؟ – YJC

جهنم (Gehenna) نام دره‌ای است در نزدیکی اورشلیم (بیت المقدس) که در جنوب کوه صهیون واقع است …. یک روز موقع نماز مغرب می‌خواست از جایش بلند شود.


غرضی: مردم ما را حلال کنند – آخرین خبر

در مورد پروژه‌های عمرانی کشور شما ببینید که چه چیزی ماندگار است. … امیر ساخته شده است؛ پانصد سال پیش پیش پل‌های زاینده‌رود ساخته شده است و سر جایشان هستند.


امام جمعه کرج | آیت الله حسینی همدانی – Telegram

… که ما توان #تولید نداریم؛ باید از چرخه‌ی مدیریتی کشور حذف‌شده و جایش را به افرادی بدهد که فهم … مدیرانی که تمام آرزوی آن‌ها ارتباط با #نظام_سلطه است و دلشان برای #آمریکا و …. یکی از راه‌های نگهداری خود و #خانواده و فرزندانمان از آتش #جهنم، #نماز است و …… #مسئولینی که به #بیگانگان #اعتماد کرده‌اند، باید به نیروی جوانان #کاردان داخل …


مرکز اطلاع رسانی غدیر – Ghadeer.org

لیکن واقعیت امر این است که یک چنین جبهه ای وجود دارد. …. به محمد و آل محمد، ملت ایران، مسئولین کشور، مسئولینی که تا امروز مشغول کار بودند، …


یاداشت هفتاد و ششم : در بهشت وسعت میدان مسابقه به اندازه …

این ﴿مُقَرَّنینَ فِی الْأَصْفادِ﴾ هستند، اینها جایشان تنگ است این طور نیست که در جهنم …. یعنی در امور دائماً در خدمت اهداف و در موضع کمک به مسئولینی که بودند و خلفایی که در …


رایزنی پیرامون دولت گذار | ایران گلوبال

بهترین شکل این است که در دولت گذار هم این گرایشات حضور داشته باشند. … شده و جایشان را نهاد های تعریف شده دیگری با افرادی انتخابی آزادیخواه و آبادیخواه پر خواهند کرد …. اگر فرض بر این کنیم که مسئولینی که برای دولت گذار توسط مجلس شورای ملی …. تا بساط قدرت جهنمی آخوندی را تثبیت کند دلیلی بر غلط بودن این شعار نیست.


روحانی راه بنی‌صدر را می‌رود/پسر شهید مطهری را می‌توانید …

ملاک این است که دشمن در اینجا سرمایه‌گذاری کرده و دشمن از عقرب جهنم هم به ما … نماینده‌ها بودم هیچی نمی‌گفتم و اجازه می‌دادم حرف‌هایش را تا آخر بزند و برود سر جایش بنشیند.


پاسخ ما به گفته های قاضی القضاتهای ( نخود … – سازمان مخفی‌ …

وي افزود: ضارب چهره شناسي شده است و بررسي هاي ما بر روي گروهي هست كه از شواهد عيني به آن رسيديم و ممكن است … جایشان امن و امان است . … در یکی از اماکن و محل های امن و مطمئن سازمان مخفی جوانان مسلح برای به جهنم فرستادن ( تو ) و (امثال تو) مشغول … در مورد دیگر مسئولینی که عنوان نمودید با این گونه تهدیدات اراده یشان قوی تر می شود .


نفت نیوز راهکارهای حل مشکل ازدواج جوانان شاغل در صنعت نفت …

منشأ هستى انسان این است که خداوند آدم و سپس از همان جنس حوا را آفرید، تا …. آیا با این جهنم پنج سال دیگر انسان سالمی باقی می گذارد که کار کند و تولید نسل نماید. … باید توسط جامعه شناسان وروانشناسان بررسی وعلاج گردد نه توسط مسئولینی که خودشان از … توانمند ومردم دار از قبیل آقای شعبانپور که جایش بسیار خالی است را می طلبد.


انتقادات امام جمعه مشهد از حسن روحانی – شبکه اینترنتی آفتاب …

گفتند: ای رسول خدا(ص)! مگر نه این است که ما در حضور شما، در بدر و احد و حنین شرکت … شبستان … مسئولینی که باید در پایان سال 95به مردم البرز گزارش بدهند چه کسانی هستند!؟ + لیست …. جایش در جهنم است ولو نماز شب بخواند، ولو یک عالِم باشد.


#پرپکانی Instagram tag – Instahu.net

پسرک متوجه شد عکس تیشرت شبیه مردی است که روي صندلی عقب نشسته و گفت: … را میبرن تماشای والیبال با مردهابالا و پایین بّپرَن،جایشان ته جهنم است #بپررن …


Telegram-канал mnnews – منتقدنیوز: Unsorted – каталог …

محمدرضا خاتمی: تقلب در انتخابات سال ۸۸ “دامی بود که برای نظام چیده بودند.” … من نمیدانم اما اگر بهشت و جهنمی درکار باشد و مردم ایران جایشان در جهنم است قطعا گناه آن گردن جماعتی ست که در همۀ این …. ننگشان باد مسئولینی که میبینند و بی تفاوت هستند.


رهروان راستین سیدالشهداء ﺭﺍ ﻧﺘﺎﯾﺞ ﺑﻪ ﮐﻪ ﺭﺍﻩ ﺍﺳﺖ ﺧﺪﺍ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺳﻮﮔﻨﺪ ﻣﺎﻳﻴﻢ | …

⬅️امام صراط ﺃﻗﻮﻡ ﺍﺳﺖ ﯾﻌﻨﯽ ﺷﺎﻣﻞ ﻣﺮﻭﺭ ﺯﻣﺎﻥ،ﻓﺮﺳﻮﺩﮔﯽ ﻭ ﺗﺠﺪﺩﯼ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﺟﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻧﻤﯿﺸﻮﺩ. … اگر دشمن غلبه بکند، جسم‌ها پروار می‌شوند و سالم می‌مانند، ولی روح‌ها می‌روند به قعر جهنم. …. ⚔ قابل توجه مسئولینی که خودشون را بخواب زدند و نمی خواهند که کاری انجام بدهند.


طلبه انقلابی @Maddah_masoud

#بدترین_آفت یک جامعه این است که #انسانهای_کوچک، الگو و بزرگ مردم باشند و …. شود که دختربچه به جای اینکه دوست داشته باشد در آینده مادر خوبی شود به جایش دوست …. مطالب این کانال با محوریت کتاب “وصال جهنم” نوشته طلبه انقلابی مسعود مداح است. …. تمام مسئولینی که به هر نحوی به این پدیده شوم دامن می زنند و دشمنان داخلی همه خائن …


Reza Chehrzad (@chehrzadreza) | Instagram photos, …

چون که تو یک انسانی و انسان دارای شآن و منزلت است و آزاد آفریده شده پس باید آزاده و … خدا براى پالايش شما رنج را نمى فرستد ، لازم نيست در اينجا در جهنم زندگى کنيد تا … یک پیام برای مسئولین : واقعا مسئولینی که میدانم هیچ عرق ملی به ایران ندارید و …. و به جایش “حسرت” در دلها انبار کرد پیران ده هنوز به یاد دارند : روزی که اندوه آمد “جهل” …


معصومه امیرزاده. Инстаграм masomeamirzade фото видео …

با آن ها که می گویند نذر اسراف است و لبخند بنشان بر لب همشهری ات هم کاری ندارم. … کربلا کوچه ندارد همه جایش دشت است یاس در یاس مگر مادر من برگشته است؟ … رو در من بیدار انسان آمده است برای دانایی پ ن: ممنون از بهشت زندگیم که در خانه مانده و ….. اون وقت میشه مسئولینی که فقط نون خور اضافه این کشورند رو به سطل آشغال تاریخ انداخت.


Images tagged with #پرپکانی on instagram – Imglogy

اتفاق زیبا وقتی افتاد که من تصمیم گرفتم این اقدام خصمانه رو #پرپکانی کنم. …. طول این زمان مسئولینی که در دولت‌های قبلی خود عامل تخریب محیط زیست خوزستان یا …. را میبرن تماشای والیبال با مردهابالا و پایین بّپرَن،جایشان ته جهنم است #بپررن …


لوی سارنوالی از 90 تن در ارتباط تیراندازی به معترضان کابل …

… رئیس تحقیقات جنایی، قوماندانی گارنیزیون کابل، سایر مسئولینی که ایجاب می‌کرد، از مسئولین امنیتی … در حدود نود تن ازشان تحقیق و بازجویی شده که یک تعدادشان هم شاهدین رویداد بودند.” … کسانی که مومنان را به قتل می‌رسانند، جای‌شان در جهنم است.


Farshad Shokrollahzade (@farshadshp) Instagram photos, …

وقتی از جهنم تهران به این منطقه میرسی، احساس میکنی تو جاده‌ی #اسالم_به_الماس پا گذاشتی. … سوختند در آتش بی‌کفایتی‌های مسئولینی که گویی به تماشای جهان آمده‌اند! … معتقد بود علت درگیری‌ها و جنگ‌های این دنیا مسأله‌ی دین نیست، مسأله‌ی “زبان” است. … آن‌هایی که پشت سرتان با حسادت حرف می‌زنند جایشان همان جاست؛ درست پشت سر شما!


برملا شدن نقش رژیم آخوندی در کشتار مردم سوریه و تظاهرات …

جبهه یی که بیش از ۳۰سال است دهها میلیارد دلار روی آن سرمایه گذاری کرده و ابزار اصلی این رژیم … ایران است، بر این حقیقت تأکید میکند که تا رژیم آخوندی بر سر کار است، از صدور تروریسم و … ویژگی های بهشت از زبان یک آخوند حقه باز (مرتیکه خیال میکنه که روزی جند سفر میره …… اسنادی از مسئولینی که بدون کنکور دکترا میگیرند!


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر