BOLR

ماجرای سرقت ۳میلیاردی منزل”نماینده خوی” واکنش ها

منشاء ارز سرقتی از خانه یک نماینده کجاست؟ – برترین ها

نعمت احمدی در واکنش به خبر سرقت ۲۵۰ هزار یورو از منزل یکی از … احمدی در خصوص نماینده‌ای که این میزان ارز از منزلش سرقت شده است، … نماینده خوی … اولویت اصلی در ماجرای چنارمحمودی چیست؟ …. بدست آوردن چنین مبلغی که حدود ۳میلیارد تومان هستش برای دوستان نماینده مبلغ عادی هستش مگر حقوق نمایندگان چقدر هستش؟


چرا رفتی؟/مروری بر علل استعفای سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت

به عقیده او برخلاف گفته های وزیر اتفاقا بودجه ی زیادی در این … این‌طور به نظر می رسد که دعوای اصلی همان ماجرای طرح تحول سلامت بود. … به گفته او ۵/۳میلیارد دلار از ارز ۴۲۰۰ تومانی مختص کالاهای اساسی در … و بودجه این مسئله را نپذیرفت و اتفاقا واکنش تندی به این موضوع نشان داد: … سرقت پرحاشیه از خانه نماینده خوی!


تحریم ها هیچ تاثیری برگمرکات خوزستان نداشته است – مهر

وی در خصوص واردات صورت گرفته در ۶ ماهه نخست سال، بیان کرد: ۳میلیارد ۴۰۰ میلیون دلار بود که در … وی افزود: تحریم ها در فعالیت گمرکات خوزستان بی اثر بوده است و برخی کاهش ها … ماجرای فیلم‌ غیراخلاقی نماینده سابق مجلس چیست؟ ….. با فساد است · نماینده خوی به سوالات خبرنگاران درباره‌ سرقت از منزلش پاسخ نداد …


ﺗﻨﺪﺭﻭﻫﺎ ﻓﻴﻠﻤﺴﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ!

ﺭﺍ ﺷﮑﺮ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۷۶ ﻣﻴﺰﺍﻥ ﻫﺠﻤﻪ ﻫﺎ ﻫﺮ ۹ ﺭﻭﺯ ﻳﮏ ﻋﺪﺩ ﺑﻮﺩ ﻧﻪ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺍﮐﻨﻮﻥ ﮐﻪ ﺻﺒﺢ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻴﺪﺍﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﻳﻢ . ….. ﻣﺤﺒﻮﺑﻴﺖ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺍﻣﻮﺭ ﺗﺒﻠﻴﻐﺎﺗﯽ ﺑﭙــﺮﺩﺍﺯﺩ. ﺩﺭ ﻣﺎﺟﺮﺍﯼ. ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺍﺧﻴﺮ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺍﻭﻳﻦ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﻧﺨﺴﺖ، ﻭﺯﻳﺮ …. ﺳﻴﻒ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺍﺯ ﺍﺧﺘﺼﺎﺹ ۳ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩ ﺩﻻﺭ ﺑﻪ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﮔﺎﻥ ﮐﺎﻻﻫﺎﯼ ﺍﺳﺎﺳﯽ ﺍﺯ ﻣﺤﻞ …. ﻣﺤﻤﺪﺑﺎﻗﺮ ﻧﻮﺑﺨﺖ ﺩﺭ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﺑﻪ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﻣﻄﺎﻟﺐ ﻣﻄﺮﺡ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ …… ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﺧــﻮﯼ ﻭ ﭼﺎﻳﭙﺎﺭﻩ ﺩﺭ ﻣﺠﻠــﺲ ﮔﻔﺖ: ﭼﺎﻩ ﻫﺎﯼﺧﺎﻧــﻪ ﻣﻠﺖ:.


دنیای گیمر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای چگونه است؟ | پایگاه خبری تحلیلی …

دنیای گیمر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای چگونه است؟ …. بسیاری برای گیم در کشور وجود دارد و بهتر است بچه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به‌صورت کنترل‌شده در منزل گیم را شروع کنند و در صورت …


بریده جراید – نیوزهاب

بریده جراید. بولتن. صفحه اول روزنامه‌ها. نرخ ارز، طلا و سکه. ستاد وزارت راه و شهرسازی. چـهـره هـا (آرمان امروز); وزیر راه پاسخگوی سوالات اعضای کمیسیون عمران مجلس خواهد …


بازیکن سابق NBA به قتل رسید – تبریز فوتبال نیوز

خبرگزاری فارس: به نقل از CNN آندره امِت بازیکن سابق تیم های نیوجرسی و ممفیس صبح امروز در 37 سالگی در نزدیکی منزلش در دالاس به قتل رسید.


کارنامه تجارت خارجی ایران در سال 95 منتشر شد | تی نیوز

… گازی به ارزش ۷میلیارد و ۳۲۰میلیون دلار،روغن های سبک و فراورده ها به جز بنزین … میلیون دلار،جمهوری کره با ۳میلیارد و ۴۶۰ میلیون دلار،ترکیه با ۲میلیارد و ۷۳۸ … واکنش هاشمی‌طبا به نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 (فیلم) …. علیدوستی به سینما پس از 3 سال نماینده خوی: سرقت از منزلم را تکذیب می‌کنم …


ایران، میراث مشترک اقوام یا خانه قمر خانم؟ تذکر چند نکته از …

عجبا که فراموش میکند حرکت انقلابی «چهلم»ها از کشتار قجر شروع شد و به … اما نطق نماینده خوی به زبان آذری در اعتراض به تجاوز دولت ارمنستان به خاک آذربایجان در قرهباغ است! …. کردن زبان فارسی از حلقوم تاریخ پر ماجرای مردم زیر ستم ایران نشدند. …… ایران در دو بیانیه جداگانه به «مرگ غیرعادی» او واکنش نشان دادند.


انتقادات جدی ۷۲ نماینده مجلس نسبت به عملکرد بیژن زنگنه …

راهکارهای کوتاه مدت مقابله با تحریم ها در بخش نفت و گاز … را از بین برد، موجب واکنش مقامات چین و کاهش خرید نفت از ایران گردید. …. ۲۳ سید تقی کبیری، نماینده خوی … سفر نيمه‌تمام از هفت‌تپه به تهران / ماجرای بازداشت کارگران معترض …… بيت كمیسیون حساسیت طالع رضايتمندي تالابهای گزندی چشمبادامیها …


مطالب منتشر شده در کانال باشگاه خبرنگاران جوان

در ابتدای تحریم ها سایر کشورها با هدف ضربه زدن به ناوگان حمل و نقل … توضیحات: واکنش کاربران به ادعای بی‌بی‌سی فارسی: سلطان برده‌داری جهان مدعی حقوق بردگان شد! ….. توضیحات: در #نسخه این هفته #مجله_خبری ببینید: از ماجرای …… توضیحات: از تکذيب سرقت مبلغ قابل توجهی ارز از منزل نماينده خوي …


در صد کمی از فساد گسترده+لینک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فیلم: برخی از چهره های اختلاس در دیدار اعضای هیئت دولت احمدی نژاد با خامنه ای … مروری بر پرونده‌های فساد مالی نزدیکان احمدی‌نژاد/ از ماجراهای معاون اول و فساد … انتشار لیستی از اسکله ها و بندرگاههای کشور، همزمان با واکنش فرمانده … افشای نقش احمدی‌نژاد در سرقت اختراع اتاق امن … افشاگری نماینده خوی درباره پول‌های کثیف.


#اصولگرا – Instagram photos and videos – Inkphy

… خوی هست که مبلغ ۲۵۰هزار یورو (معادل ۳میلیارد تومان) و ۴۰۰میلیون تومان پول نقد از خانه اش سرقت شده است. … واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به سخنان ریأست محترم قوه قضاییه حجت الاسلام والمسلمین … ماجرا چیه ؟ در این چند ماه باتوجه به فشار اقشار مختلف بر سر شفافیت آرای نمایندگان … #ایران#رئیسی#قوه_قضائیه #نماینده#خوی#.


مدیر”آمدنیوز”کیست؟پیام وزیرارتباطات”جهرمی” به مالک …

… چنین کانال هایی را بدون توجه به وسعت و گرایش سیاسی آن ها مسدود خواهیم کرد.” … مقادیری موادمخدر و لوازم استعمال آن نیز از جمله کشفیات از منزل روح‌الله زم بود. صاحب کانال آمد نیوز که این روزها با افشای اسناد به دنبال شهرت است؛ سال ۸۸ در منزلش سربرگ‌هایی از ارگان‌های مختلف از جمله وزارت ….. واکنش روح الله زم به پدرش.


Images about #سرقت on Instagram – Imgrum

⭐امنیت و آرامش با سیستم های امنیتی و حفاظتی گروه فنی مهندسی سوزنی ⭐️ … موضوع سرقت از منزل یکی از نمایندگان مجلس از زبان سخنگوی ناجا ، پلیس محرم اسرار مردم است ….. مبلغ ۲۵۰هزار یورو (معادل ۳میلیارد تومان) و ۴۰۰میلیون تومان پول نقد از خانه اش سرقت شده است. ….. #واکنش #نماینده_مجلس به #سرقت #۲۵۰هزار_یورویی از منزلش.


Images about #فقر on Instagram – Pictaram

بي معناست ؛ براي اينده داشتن بازنده ها ؛ برنده ها از پزشك تا بساز و بفروش …. سفیر آمریکا در آلمان در واکنش به اظهارات «ماله کش اعظم»: ریاکاری شما حد و مرز ندارد … play carousel دورویی و رقص تلخ فقر لطفا هر دو ویدئو را تماشا کنید از منزل یک نماینده ….. از منزل یکی از نماینده‌های مجلس به اسم #تقی_کبیری در شهرک غرب سرقت شده.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر