BOLR

حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی‌تواند مدال بگیرد

حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی‌تواند مدال بگیرد/ …

۶۹ نمی‌تواند در مسابقات جهانی مدال بگیرد.


حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی تواند مدال بگیرد/ …

69 نمی تواند در مسابقات جهانی مدال بگیرد.


مشخص بود تفتیان در مسابقات جهانی موفق نمی‌شود/ حدادی …

او ادامه داد: تفتیان در مسابقات آسیایی هم نتوانست مدال بگیرد و معلوم بود … رحیمیان درباره شانس حدادی برای کسب مدال در مسابقات جهانی بیان کرد: به … حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی‌تواند مدال بگیرد/ دوومیدانی آینده روشنی ندارد.


وقتی نفس‌های دو و میدانی پشت خط جهانی به شماره افتاد/ زنگ …

مسابقات،جهاني،ركورد،حدادي،كشورمان،پرتاب،دووميداني،المپيك، …. بیشتر بخوانید: حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی‌تواند مدال بگیرد انتهای پیام/.


حدادی: توقع نتیجه بهتری در مسابقات جهانی داشتم/ با قدرت …

بعد از ۷ سال توانستم در فینال مسابقات جهانی شرکت کنم. او ادامه داد: امسال فینال مسابقات … بیشتر بخوانید: حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی‌تواند مدال بگیرد …


مشخص بود تفتیان در مسابقات جهانی موفق نمی‌شود/ حدادی …

ابراهیم رحیمیان گفت: از ابتدا معلوم بود که تفتیان در مسابقات جهانی هم … حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی‌تواند مدال بگیرد/ دوومیدانی آینده …


کیهانی: انتظار کسب مدال از حدادی داشتیم/ در انتخاب سرپرست …

او ادامه داد: انتظار داشتیم تفتیان و پیرجهان از مرحله مقدماتی مسابقات جهانی بالا بیایند، اما در … بیشتر بخوانید: حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی تواند مدال بگیرد.


آخرین اخبار مسابقات تیراندازی – بازدید

جدیدترین و آخرین اخبار مسابقات تیراندازی. … صفحه ۱ | ۶۰ نتیجه (۰٫۰۴۶ ثانیه). حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی تواند مدال بگیرد/ دوومیدانی آینده روشنی ندارد.


امیدهای کمرنگ ایران در گروهB – همشهری آنلاین

مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان مسکو از دیروز در شرایطی شروع شد که تیم ملی بعد از … صمیمی در ماده پرتاب دیسک جای خودش را دارد اما نمی‌توان گفت که می‌تواند مدال بگیرد. … حصیبی، کارشناس دوومیدانی درباره اینکه آیا صمیمی در رقابت‌های گروه B می‌تواند … حضور یا غیبت احسان حدادی در رقابت‌های جهانی مسکو یکی از …


روزنامه شهروند | شماره ۱۱۹۰ | ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۵ مرداد | صفحه ۱۴ | …

حدادی که روزی می‌خواست مدال نقره المپیکش را به طلا تبدیل کند، حالا در خط پایان ایستاده … مدال طلا را از آن خود کند تا همه امیدوار شوند او در رقابت‌های جهانی هم بتواند مدال بگیرد. … امیدها برای حدادی کم‌کم داشت جان می‌گرفت که او در مسابقات جهانی عملکردی دور از … ایرج حصیبی، پیشکسوت دو و میدانی در گفت‌وگو با خبرنگار «شهروند» درباره …


مشخص بود تفتیان در مسابقات جهانی موفق نمی‌شود/ حدادی …

مشخص بود تفتیان در مسابقات جهانی موفق نمی‌شود/ حدادی توانایی کسب مدال در دوحه … جهانی گفتم ورزشکاری به جز حدادی نمی تواند مدالی در این رقابت ها بگیرد و مشاهده …


معمای دوومیدانی؛ هزینه برای سرعت، مدال برای استقامت – نسیم …

این در حالی است که مدال های حسین کیهانی و امیر مرادی نشان داد برگزاری اردو های اروپایی در مدرن ترین کمپ ها نمی تواند ضامن کسب مدال و موفقیت در مسابقات باشد و همه چیز به … ایرج حصیبی یکی از کارشناسان دوومیدانی در این باره گفت: معنی اعزام … های پرتابی بهترین نتایج را در مسابقات جهانی و المپیک کسب می کند.


حامد حدادی – جستجو در خدمات

نماینده پرتاب دیسک ایران امشب(دوشنبه) در مرحله فینال مسابقات دو ومیدانی قهرمانی … حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی‌تواند مدال بگیرد/ دوومیدانی آینده روشنی ندارد.


اورتون پیشنهاد منچستر یونایتد را رد کرد – باشگاه …

پیرجهان: جو سنگین مسابقات جهانی مانع از ثبت رکوردم شد/ امیدوارم در رقابت‌های … حصیبی: حدادی در مسابقات جهانی نمی‌تواند مدال بگیرد/ دوومیدانی آینده روشنی ندارد.


غیبت مربیان بزرگ در خانواده دو ومیدانی- هایپرکلابز

ایرج حصیبی، کارشناس دوومیدانی ضمن بیان مطالب بالا معتقد است ملی‌پوشان رکوردهای … اثبات صحبت‌های خود به احسان حدادی، دارنده مدال نقره المپیک لندن اشاره می‌کند و ادامه می‌دهد: «ما … او اگر در این مسابقات شرکت می‌کرد و با رکورد 58متر مدال طلا می‌گرفت، آیا …. والیبال ما هم با ولاسکو به اینجا رسیده و کسی نمی‌تواند بگوید بدون مربی …


حدادی، ستاره کم فروغ اما چند میلیونی/ امکانات جهانی با …

احسان حدادی ورزشکاری که امکاناتی در حد المپیک و جهانی می‌گیرد، اما نتایجش برای … به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان در حالی برای … برای حدادی فراهم می‌شود تا او در قاره کهن مدال بگیرد، پرتابگران دیگر هم می‌توانند با … عنوان کرده زورش همین اندازه (مقام هفتمی) بوده، نمی‌تواند قابل پذیرش باشد.


حدادی: همه هدف من مسابقات جهانی است | مدال

احسان حدادی گفت: همه هدف من مسابقات جهانی است، گرفتن مدال در مسابقات جهانی باید بالاتر از رکورد ۶۷ متر باشد و پرتاب ۶۸ متر قطعاً می‌تواند روی سکوی جهانی برود.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر