BOLR

ای کاش اعراب بحرین می دانستند ایرانی هستند درست است

۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید | …

ایرانی‌ها آریایی نیستند گروه‌های جمعیتی مختلفی در ایران امروز زندگی می‌کنند؛ فارس، … تصویر ما از نژاد آریایی و عرب چه قدر واقعی است؟ …… ای کاش نازی ها چیزی به اسم نژاد آریایی به عنوان نژاد برتر تعریف نمیکردند تا در ایران به …… دین عمل بدان را موجب رسیدن به بهشت می دانستند (( ازدواج با خواهر ومادر بعداز مرگ پدر ))بود اصولا در …


بحرین؛ جزیره ایمان

جزایر بحرین، مهد تمدن باستانی پر دامنه ای است که سابقه آن به چهارهزار سال پیش از میلاد می … فارس، به ویژه بحرین، از دیرباز جزء قلمرو پادشاهان ایران به حساب می آمد و با فرماندارانی …. این شخص همان پیامبر امی است که سوگند به خدا هرگز عاقلی نمی تواند بگوید: کاش آنچه را که او به آن … عده ای عرب از طایفهعبدالقیس، بکر بن وائل و تمیم.


سود جدا شدن بحرین از ایران به جیب چه کسی رفت؟/ چرا شاه …

رضاخان با اینکه نمی‌خواست ننگ جدایی بحرین را به جان بخرد، سعی می‌کرد انگلیسی‌ها … نخست جدایی بحرین از ایران، شاه و دوستدارانش می‌دانستند که مردم اندوهگین‌اند. … خدمت برزگی هم به ایران کرده و آن خدمت، حفظ روابط دوستانه با اعراب است. … در این موقع ممکن بود تبلیغات مضر برای مساله بحرین گرفتاری درست کند.


زمان ادعای مالکیت ایران بر استان جلفاوه فرا نرسیده؟! – …

نکته قابل توجه در این میان آن است که هیچ یک از حاکمان گذشته ایران به جز یک مورد … با این حال در این سکوت تحیرانگیز رسانه ای، بسیاری از ایران دوستان داخل و … بحرین، تنب بزرگ، تنب كوچك و ابوموسي را اشغال كرد و به قبايل عرب … اسناد مالکيت ايران بر بحرين به محمد ابن جرير طبري باز مي گردد. ….. درست است.


عرب ها در ایران چه می خواهند؟ | ایران گلوبال

خلق ما منطقه ای از خوزستان را که نام تاریخی آن عربستان می باشد و از نظر جغرافیائی در … اسلسی ترین خواسته های خلق عرب ایران بشرح زیر است:.


دریافت مقاله

خلیج عربی، درصدد تقویت حاکمیت اعراب بر جزایر …. کتیبه های موجود در ایران همیشه این پهنه گسترده و می دانستند و از دریاها، فقط خلیج … بنا بر مدارک و اسناد معتبر به ویژه نقشه ای از سلسله سوم بابلی ها موجود است که …. جدای از این موارد بريتانيا رسما اقداماتی را نیز برای نماینده انگلستان در بحرین به طور ….. کاش گفت که شاه ۱۶/ ف.


روابط ایران و بحرین – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بحرین در این دوران گاه در دست امرای ایرانی بود و گاه به دست متجاوزین عرب می‌افتاد. … حال خود را تحت فرمان حکومت مرکزی ایران می‌دانستند؛ ولی حتی در این حد از استقلال نیز …. اراده مردم بحرین را به نحوی که نزد همه جهانیان به رسمیت شناخته شود، خوب است.


استقبال گسترده از موضع مستقل عراق در اجلاس مکه – ایرنا

این در حالیست که عنوان «تهدید ایرانی» در سخنرانی‌های رهبران عرب در … قدس در روز گذشته (جمعه) با تقدیر از موضع عراق گفت که «ای کاش! … است که موضع برهم صالح در اجلاس مکه در دفاع از جمهوری اسلامی ایران، شوک بزرگی برای سعودی‌ها بوده است. … صالح بودند امروز به خود می بالند که در انتخاب خود، درست عمل کرده‌اند.


اعراب مسلمانِ فاتح ایران، مخالف یا دوستدارِ نوروز؟ – رادیو فردا

رسول نفیسی، جامعه‌شناس می‌گوید اعراب فاتح با نوروز و آداب و جشن‌های … درست است که با نیروی نظامی ایران را شکست می‌دهند ولی در واقع عرب آمده برای … و مرکز شاعران بزرگی مثل رودکی است، قبل از اسلام سغدی صحبت می کرده‌اند.


تیرگی تازه در روابط ایران و بحرین – BBC News فارسی

برخی از رسانه های منطقه از جمله رسانه های ایران می گویند که آقای ناطق … سفیر ايران در بحرین به خبرگزاری رسمی این کشور گفته است که ایران … اظهارات آقای ناطق نوری به طور کلی اشاره ای تاریخی است اما روابط نه چندان حسنه فعلی ایران و کشورهای … سوی مقام های ایرانی، با بدبینی از سوی اعراب خلیج فارس تفسیر شود.


BBC Persian – ناظران می گویند – ایران، روسیه و چین: …

از همین منظر است که تجزیه ایران، روسیه و چین را در صورت مقاومت در برابر … همچنین درست در زمانی که امپراطوری تمامیت خواهی و شکنجه و اعتراف گیری … و ریختن خون جوانان تبتی، ایغور، چچنی، کرد، ترکمن، ترک، عرب و بلوچ باشد چه ارزشی دارد؟ ….. ای کاش این نویسنده به جای آرزوی تجزیه کشور خودش و روسیه و چین، به …


اصل مقاله 334.91 K – دو فصلنامه تاریخ نامه ایران بعد از اسلام

این بینش را از واتسن گرفته است و از قول اونوشت: «سلسله صفویه بود که ایران را … عرب خواندن تمام سلسله های پیشین و با ذکر اینکه آل بویه نیز تنها بر قسمتی از …. می دانستند. … شده است که درست نیست و با قراین وروند حاکمیت صفویان مطابقت ندارد. …. ای کاش. مصداق هایی را ارائه می داد. آیا در دوره صفوی ارتقای فارسی دری به زبان …


آیا رونق دوباره نژادپرستی اتفاقی است؟ – خراسان زمین

نوعی لجبازی آمیخته به نژادپرستی در همه رفتارهای جاهلی اقوام ایرانی موج می زند بی آن …. به قوم خود نکنه درست که اسلام از سرزمین اعراب وارد کشورهای دیگر شد اما خود قضاوت …. اسطوره یا دانشمندی نداشتند به بشریت خدمت کند لازم دانستند تا اسطوره ای به نام …. اگر افغانستان و آذربایجان و ارمنسان و بحرین از خاک ایران جدا شد نتیجه ی همین …


DUMDURU ناب – Telegram

ابوذری که گام هایش مزین به عطر ِنابِ خمینی کبیر است، نفس های طوفانگرش به سان غزلی … از ایران تا افغانستان از لبنان تا فلسطین از سوریه تا عراق از بحرین تا یمن از …. قبیله ای و نژادی بودند و چون عرب و عجم را #برابر میدانستند، مرتب مورد اعتراض … درست اونطوری که BBC هر شب میگه. …. کاش میشد غربت این مرد و عظمت او را فهمید.


عمرو موسی – دیپلماسی ایرانی

عمرو موسی: عرب ها به جای دشمنی با ایران، اسرائیل را فراموش نکنند … از وضعیت استثنائی کشور چیزی نگویید/ ژنرال دموکراسی را نهادینه می کند … جهان عرب همراه است، درست است که به درجه ای کمتر از اتحاد جماهیر شوروی سابق است اما … ولید معلم زیرک است و زیباری موفق ترین وزیر خارجه … ای کاش صدام با بهار عربی می رفت.


چرا آیت‌الله خمینی در شکل‌گیری جنگ ایران و عراق مقصر است …

با وجود گذشت ۳۴ سال از آغاز جنگ هشت ساله ایران و عراق هنوز زوایای پنهان و … البته زمان شروع جنگ درست اعلام نشده و بر خلاف تصور غالب، ۳۱ شهریور زمان … ساله، نقش آیت‌الله خمینی در تحریک دولت وقت عراق به تهاجم نظامی به ایران است. …. خود را طرفدار ملت عرب جا بزند آنکه به خیال خود عربیت را از اسلام والاتر می داند.


کجا شاهنامه آخرش خوش است؟ ورود اعراب به ایران و سقوط … – دیدگاه

هجوم اعراب به ایران زمین و سقوط ساسانیان سراسر عبرت است و این مقاله نکاتی را در … گرفت، برخی به سوی مرزهای ایران فرار کردند، یکی از فرماندهان عرب در بحرین به ….. آمده بودند سادگی مسلمانان که می‌دانستند برای چه خود را به آب و آتش می‌زنند و به قول … ای کاش به نسخه ای از شاهنامه دسترسی داشتیم که بی زنگار و بی غل و غش بود، نه …


دفاع از حریم عاشورا – دیدگاه

بله درست است تعجب نکنید این سخنان امام حسین است که ۱۴۰۰ سال هموطنان ما هر ساله به …. اگرچه متأسفانه دور گردون، طوری چرخید که امروز، خیلی ها آرزو می کنند؛ ای کاش مطهّری … ایران است که می خواستند ایران و ایرانی را از زیر یوغ خلافت عرب برهانند؟ … در سوریه و مصر از سنی گرائی حمایت می کند و در بحرین و عربستان از شیعی گری؟


پایگاه های آمریکا را به صورت لحظه ای رصد می کنیم/ تلاش …

جمهوری اسلامی ایران در جهت رسیدن به اهدافش صبور است، کارهای آمریکا اقدامات … را تحقیر و لِه کرد و بسیاری از کشورها از جمله ژاپنی ها گفتند ای کاش ما چنین … دوم تمام افرادی که مورد مشورت اقای ترامپ هستند نتیجه حمله را شکست امریکا می دانستند . … نزدیک ترین پایگاه آمریکا در منطقه به ما در بحرین است و دور ترین …


٤٦سال از سخنرانی‌ای که منجر به تجزیه بحرین شد، گذشت – …

همزمان حکومت آل‌خلیفه با واردکردن نیروهای عرب سنی به بحرین … چرا جدایی بحرین از ایران غیرقانونی بوده است؟ … در حالی که حتی اگر فراگشت انجام‌شده در سازمان‌ملل را به عنوان توجیه آن می‌دانستند، باید عنوان آن «لایحه جدایی بحرین از ایران» می‌بود. …. سهم ما در خزر به دلیل تغییرات منطقه ای کم شده ، اما بحرین از ایران به …


همنشین بهار – Asre nou

گفته می‌شود نامه یزدگرد سّوم به عمربن خطاب در موزه شهر لندن است! … حمله اعراب به ايران چه از نظر سياسی و چه از نظر اجتماعی اقتصادی از حملات اسکندر و مغول و غز و تيمور. … این ها همه به جای خود درست، امّا اجازه می‌خواهم بپرسم آیا ما حق داریم در دافعه آنچه …. (ای عُمَر) «……شما تازیان که دم از الله می زنید برای آفریده های خدا هیچ ارزشی قائل نیستید …


نقش مسیر دریایی خلیج فارس در ورود اسلام به پس‌کرانه‌های …

چکیده ورود اسلام به ایران از مسائلی است که همواره محققان تاریخ اسلام به آن توجه … فتح شده، هرچند به طور کامل مسلمان نشدند و جمعیتی از اعراب به این منطقه مهاجرت کرده … اولین ناحیه از خاک ایران که در خلیج ‌فارس به دست مسلمانان فتح شد جزیره بحرین است. … شما باشد اما ای ‌کاش بین ما و فارس کوهی از آتش قرار داشت که نه ما به آنان برسیم و …


دورۀ اوّل متوسطه – پایگاه کتاب های درسی

شرکت چاپ و نشر کتاب های درسی ایران تهران: کیلومتر ١٧ جادّۀ مخصوص کرج خیابان ٦١ )داروپخش( …. انجام فعّالیت های محوله، شرکت در بحث و گفت وگو، درست کردن روزنامه دیواری و مدل و ….. که با حدود بیست دقیقه پیاده روی می توانید به چشمه ای که در آن حوالی است بروید و آب مورد ….. ای کاش آنجا بودیم و به انسان های خسارت دیده و مظلوم،.


حمله مسلمان ها به ایران و به بردگی گرفتن زنان؟ [بایگانی] – …

سلام در جستوجو ها جواب سوالم رو گشتم اما نبود شایدم من درست … بحرین منطقه ای است که تحت حکومت ساسانی و جزء ایران بزرگ دوران ساسانیان بوده است. …. آیا حمله اعراب پس از پیامبر اسلام به ایران و روم شرقی ، حرکتی اسلامی بوده؟ …… خود را جزو اولین مسلمانان در عصرپیامبر می دانستند و به وسیله آن بردیگران فخر می …


ﺟﺰوه ﺑﯿﺪاري اﺳﻼﻣﯽ – جشنواره شیخ طوسی

وﺣﺸﺖ ﺳﺮان ﻣﺮﺗﺠﻊ ﻋﺮب از ﻣﻮج ﺑﯿﺪاري اﺳﻼﻣﯽ در ﻣﻨﻄﻘﻪ .18 ….. اﯾﻦ اﻧﻘﻼب آﻣﺪ، ﻧﻈﺎم درﺳﺖ ﮐﺮد، اﯾﻦ ﻧﻈﺎم ﺑﺎﻗﻰ ﻣﺎﻧﺪ، روزﺑﻪ … ﻗﻄﻌﺎ ﺑﯿﺪاري اﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ ﺑﺮﮐﺖ اﻧﻘﻼب اﺳﻼﻣﯽ در ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺑﻪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺧﻮاﻫﺪ رﺳﯿﺪ. اﯾﺮان. <. رﻫﺒﺮي …. اي ﺧﺎﻃﺮﻧﺸﺎن ﮐﺮدﻧﺪ: اﻋﺘﺮاض ﻣﺮدم ﺑﺤﺮﯾﻦ ﺑﺠﺎ و ﺑﻪ ﺣﻖ اﺳﺖ و اﮔﺮ وﺿﻌﯿﺖ ﻣﺮدم ﺑﺤﺮﯾﻦ و ﻧﻮع …… داﻧﺴﺘﻨﺪ (ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ روح و ﺟﺎوداﻧﮕﯽ آن) ﻟﺬت آن را ﻏﯿﺮواﻗﻌﯽ و ﻣﻮﻫﻮم و ﻟﻐﻮ و ﺑﯿﻬﻮده ﻣﯽ.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر