BOLR

آیا به صورت ذهنی می‌دانید که F/2.8 چند برابر F/5.6 نور را به سنسور می‌رساند؟

عکاسان – Telegram

زاویه دید از بالا: اگر دوربین به هنگام عکاسی بالاتر از سطح دید موضوع قرار گیرد … آیا به صورت ذهنی می‌دانید که F/2.8 چند برابر F/5.6 نور را به سنسور می‌رساند؟


دنیای گرافیک و هنر

برای اجرای این قانون، باید در ذهن خود کادر را با دو خط عمودی و دو خط افقی (۹ مربع) قطع …. آیا به صورت ذهنی می‌دانید که F/2.8 چند برابر F/5.6 نور را به سنسور می‌رساند؟


دیافراگم – لنزک

۲۴ میلیمتر f/2.8 دارای یک نقطه مطلوب بین f/5.6 و f/8 است. … تصاویر را به صورت چند لایه در یک فایل بارگذاری کنید، لایه ها را هم تراز کنید. …. را در ذهن داشته باشید و هر یک از این اعداد را دو برابر کنید (و برخی جاها رُند کنید).


خرداد ۱۳۹۷ – آتلیه کودک | آتلیه نوزاد | آتلیه بارداری

هر عکاس کنسرت، یا هر عکاس به طور کلی، می داند که پاسخ این سوال چندان مفید نخواهد …… آیا به صورت ذهنی می‌دانید که F/2.8 چند برابر F/5.6 نور را به سنسور می‌رساند؟


دیافراگم چیست و چه کارآیی در عکاسی دارد – عملکرد دیافراگم …

به زبان ساده دیافراگم میزان باز یا بسته بودن روزنه ی لنز هنگام عکاسی را مشخص می کند.زمانی که شما دکمه شاتر دوربین تان را فشار می دهید یک روزنه باز می شود که به سنسور … f/16 ، f/22 ، f/32در نگاه نخست، به نظر می‌رسد که تمامی این اعداد به صورت اتفاقی … به عنوان مثال دیافراگم f/5.6 دقیقا دو برابر نور عبوری از دیافراگم f/8 را از خود …


Telegram-канал saeid_derakhshandeh – ©Derakhshandeh …

آیا به صورت ذهنی می‌دانید که F/2.8 چند برابر F/5.6 نور را به سنسور می‌رساند؟ آیا می‌دانید عدد دیافراگم بعد از 11 چیست؟ با این فرمول ریاضی ساده می‌توانید به راحتی …


نوردهی – ی نگاه خاص

دیافراگم به معنی میزان باز بودن فیزیکی لنز دوربین تان است که به نور اجازه می دهد وارد شده و به سنسور (در دوربین های قدیمی، فیلم) برسد. گشادگی … اگر دقت کرده باشید این اعداد به صورت f/2.8 یا f/5.9 و مانند این نوشته می شوند. اعداد کوچک تر …. به عنوان مثال دیافراگم f/5.6 دقیقا دو برابر نور عبوری از دیافراگم f/8 را از خود عبور می‌دهد.


دیافراگم – نوردهی در عکاسی – blogfa

اولین کارکرد دریچه لنز کنترل میزان نوری است که به فیلم یا سنسور دوربین در …. احتمالا می دانید که اندازه دریچه دیافراگم را با ضریب f مشخص می کنند. …. سوژه شما به صورت کشدار در تصویر به ثبت برسد با یک یا چند درجه پایین تر می ….. رفته و نور در طی زمان تنظیم شده، به فیلم یا گیرنده تصویر می‌رسد و شاتر، مجدداً بسته می‌شود.


admin … – برگه 3 – فلاشیران

لنزک (۱): بوکه در عکاسی به نور های مستقیم یا انعکاس یافته در پیش زمینه یا در … بوکه ها می توانند شکل دار باشند (دایره ای یا چند ضلعی) و شکل آن ها به دیافراگم … بود که علی رغم استفاده از بازترین دیافراگم روی لنزم، پس زمینه به صورت کامل مات نمی شد. … با یک لنز کیت ۵۰mm معمولی، می توانید با f/2.8 شروع به گرفتن بوکه های …


Explore hashtag #دیافراگم Instagram – Instagram Web …

زیرا عدم دانستن و حفظ اعداد می تواند مشکلاتی را برای افراد به دنبال داشته باشد. آیا به صورت ذهنی می‌دانید که F/2.8 چند برابر F/5.6 نور را به سنسور می‌رساند؟


عکس و عکاسی – blogfa

بلکه تنها کسر یک چهارم از آن به سوژه‌ای با فاصله دوبرابر می‌رسد و این روند برای … یعنی فاصله سوژه تا دوربین هر چند برابر که بشود، شدت نور به مقدار کسر یک بر … فلاش‌های خودشان را به صورت بی‌سیم هدایت کنند و تریگر داخلی بی‌سیم دارند. … اندازه سنسور بيشتر دوربین‌های کامپکت معمولی، 1/2.3 اینچ (62/4×16/6 میلی‌متر) است.


آبان ۱۳۹۴ – هنر

عکاسان می توانند با فراگیری چگونگی کار با دوربین ها و چند اصول کاربردی می ….. هنگام عکاسی در طول روز می‌توانید دریچه دیافراگم (aperture) را با تنظیمات F/22 نیز مورد … نور کافی در روز و به منظور ایجاد تصاویر با جزئیات کاملا واضح صورت می‌پذیرد. …. بحث ما اینجا به پایان می‌رسد، اما دفعه بعد که هنگام عکاسی منظره با هوای ابری …


ترفندهای عکاسی 1: دهانه دیافراگم – سازمان رزمی کاران حافظ …

هر انسان دارای کودک درونی است که آن کودک درون به آنچه که خود بخواهد جذب می شود چه بخواهیم و چه نخواهیم. … شوخی فراوان انرژی ذهنی را کاسته و جذابیت را از بین می برد. …. البته نباید فراموش کرد که آهن این موادغذایی ۲ تا ۳ برابر کمتر از منابع حیوانی قابل …… اگر دقت کرده باشید این اعداد به صورت f/2.8 یا f/5.9 و مانند این نوشته می شوند.


مچله اینترنتی ادوراما

نمایشگر 6.47 اینچی هواوی P30 Pro که لقب بزرگترین نمایشگر سری P را به خود …. نمایندگی تعمیر کولر گازی همیشه در تلاش بوده که بتواند به صورت تخصصی نیاز های …. آیا به روش ذهنی می‌دانید که F/2.8 چند برابر F/5.6 نور را به سنسور می‌رساند؟


behbood133 – blogfa

5.6 @400mm … اما همانطور که میدانید استفاده از فلاشهای معمولی و فلاشهایی که بر روی دوربینها ….. عکاسان هنر ماکرو از عکاسی از نور شمع به صورت کلوزآپ و ماکرو هیچوقت غافل نمی شوند.


آشنایی با دنیای لنزها (قسمت سوم) – مشاهده مطالب – تبیان

مخصوصا اگر از صورت یک نفر می خواهید عکس بگیرید، تنظیم فاصله بسیار مهم است. … 7) می‌دانید که نور سفید، مخلوط چند رنگ است. …. یک لنز 300mm f/2.8+TC 2x به 600mm f/5.6 تبدیل می شود و وقتی با دیافراگم کاملا باز … فلاش قوی احتیاج دارید( حتی فکر استفاده از فلاش خود دوربین را از ذهن خود بیرون کنید) .


بدنه؛ بدنه اصلی دوربین است که اجزاء دیگر به آن متصل می شوند.

خواص مهم این مدل فرکانس (f)(frequency)و طول موج (l)(ware length) است. فرکانس …. قطب مثبت لامپ اشعه Xمیباشد که به دو صورت ثابت و دوار میباشد. آندهای ثابت یک …


معیارهای انتخاب یک دوربین DSLR یا بدون آینه – بازاریابی …

C برابر …


آبان ۱۳۹۴ – هنرهای ترکیبی

ازیک نوع قاب عکس استفاده کنید در این صورت عکس ها با هم سازگاری بیشتری دارند و … در مورد نور در عکاسی بسیار شنیده اید و خوانده اید و می دانید که بدون توجه به نور نمی … خوب بگذارید چند روش برای عکس گرفتن از ابرها را در این مقاله معرفی کنیم. …. استفاده کردم با عدد F برابر 1.8 و سرعت شاتر خیلی اهمیت نداشت و فقط باید به …


عمق میدان –لنزک – rssing

لنزک (۱): بوکه در عکاسی به نور های مستقیم یا انعکاس یافته در پیش زمینه یا در پس … f کوچک تر)، عمق میدان کم تری خواهید داشت (برای مثال f/2.8 دیافراگم باز به … با فاصله کانونی ۴۰mm و دیافراگم f/5.6 همانند قبل، ولی با نزدیک شدن به درخت، …. لنزک: در برخی دوربین ها که سنسور کراپ دارند و فاصله کانونی در آن ها با توجه به ضریب …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر