BOLR

آن زمانی بیا که دل کندن ممکن نباشد

آن زمانی بیا که دل کندن ممکن نباشد – خلوتی پر از برفــــــــ

برای ارزوهایی که مردند… برای سکوت های کر کننده ام … برای سکوت های سنگین تر از فریادم…


خلوتی پر از برفــــــــ

برای ارزوهایی که مردند. … نه راحت ترین کار ممکن ادرس همه فایلارو به ورد میدم خودش بهم فهرست میده. …. درست زمانی بیا که دل کندن ممکن نباشد


#عشق hashtag on Twitter

Out Now! Come see us on tour! جون @joun313 Oct 9 …. جهان هستی انتشار دهیم. تا شاید بتوانیم زمینی را که با نفرت به نابودی کشانده‌ایم، با عشق بازسازی کنیم.


گنجور » وحشی » گزیده اشعار » ترکیبات » شرح پریشانی

واین شعر یک درد دل گلایه آمیز است با معشوقی که یک زمان در گذشته شاعر را با غم عشق خود …. ای پسر دلربا وی قمر دلپذیر *ازهمه باشد گریز وز تو نباشد گزیر. ….. در شعر وحشی تا آنجا که ممکن است از واژه های دشوار و ترکیبات عربی ناهموار ….. در نهایت از آن پسر می خواهد که با آدم های مکار لهو لعب نکن و بیا با من که مکار نیستم لهو لعب کن.


فاضل نظری – یک لحظه

معنی بخشیدن یک دل به یک لبخند چیست؟ معنی بخشیدن … داستان‌هایی که مردم از تو می‌گویند چیست؟ خود قضاوت کن … دل‌کندن آسان نیست! … ای جان فدای چشم تو با قصد جان بیا. ای ابر دل … خیانت غیرت عشق است وقتی وصل ممکن نیست … شاخـه را محکـم گـرفـتـن این زمان بی فایده است … دسـت و پـا وقـتـی نـبـاشـد نردبان بی فایده است.


این 10 رابطه را با عشق اشتباه نگیرید – عصرایران

كساني كه در اين روابط يك‌طرفه مي‌مانند و به اندازه‌اي كه محبت مي‌كنند عشق … و اگر شما این بهانه‌های ساده بدبختی را نشناسید، ممکن است دانسته یا نادانسته به دام‌‌شان بیفتید. … رابطه‌اي كه در آن نامزد يا همسرتان از نظر رواني و عاطفي در دسترس شما نيست، … یک رابطه موفق و آرامش بخش، نیازمند توجه و مراقبت هر دوی شماست و زمانی که حتی یکی …


غزل معاصر – محمد علي بهمني Showing 1-18 of 18 – Goodreads

در سماع غزل ها ببينيم … درنگ كن – كه دلم با تو همسفر شده است … May 15, 2008 02:49PM …. من آن زلال پرستم در آب گند زمان كه … We will not remove any content for bad language alone, or being critical of a particular book.


اگر درگیر عشق یک طرفه شده اید بخوانید! + راه حل – نمناک

عشق یک طرفه عشقی است که میل به معشوق در آن امری ذهنی است. یعنی عاشق … تیپ های شخصیتی«ای» که برونگرا هستند، ممکن است به دلیل غرور و کله شقی و لجبازی عشق و علاقه خود را به طرف مقابل ابراز نکنند . بروز ندادن … اولویت بندی کنید و با زمانی مشخص دست به کار بشوید . … هنر و درد و دل کردن برای کنار گذاشتن عشق یک طرفه.


عشقی نه از آن گونه – کیانا وحدتی

انورعزیز زمانی که نظر شمارو در ادامه نوشته های خودم در اتاق *دل نوشته ها. …. اگر زاویه دیدمان نسبت به چیزی یکی نیست ، بگذار یکی نباشد … بیا حتی اختلافهای اساسی و اصولی زندگی مان را ،در بسیاری زمینه ها، تا …… باز کند که؛ «نمی‌توانم خوشحال نباشم که سیاوش لوازم را خریده چون ممکن بود به …… سلام شبهای دل کندن.


مولانا و استعاره عشق – پرتال جامع علوم انسانی

مولانا دل شکسته شد و در این مرحله بود که به شعر سرودن آغاز کرد. … در حال حاضر کوشش برای تعیین تاریخ دقیق نخستین بیت مولوی غیر ممکن نمی نماید، … اما حتی در آن زمان، هم مولوی نام شمس الدین را منحصرا به صورت تخلص بکار …. مولوی حتی به رباب زنی که ترانه اش را همراهی می کند پند می دهد که چنین خواب آلوده نباشد بلکه به سخن وی …


وقتی کسی که عاشقش هستید، دوستتان ندارد – فردا

شما عاشق کسی هستید که یک روزی دوستتان داشت یا عاشق کسی … ممکن است به هم قول داده بودید که اگر روزی چنین اتفاقی بینتان افتاد پیش … شاید هم یک روز به شما گفته بوده که غیرممکن است روزی دیگر عاشقتان نباشد ولی الان این اتفاق افتاده است. … زمان نوسازی و تغییر و طرد کردن کسی است که طردتان کرده است.


تعریف عشق – عشق من سارا – blogfa

لذت عشق زمانی است که آن را نثار می کنی بیشتر از زمانی است کهن دریافتش می کنی . طریق دوست داشتنی هر چیز این است که بدانی ممکن است آن را از دست بدهی . قسمتی از … بیا و بگذار تا صبح از عشق لبریز شویم ، بیا خود را با عشق تسکین دهیم. چرا تلفظ … هرگز نمی توانیم کسی را که به او لبخند نزده ایم از ته دل دوست داشته باشیم .


برچسب اشعار شاعران ترک زبان – قلب من چشم تو

این زمان نیست که انسان را دیوانه می کند بلکه تلخی … ترانه ای در دل … مثلِ دندانی که مینایش ترک برداشته … بیا دوست من …. زیرا که جز این دیگر ممکن نیست بیا …


فروردین ۱۳۹۱ – شعر , ادبیات یلدا درنه گی

که گریز از تو ممکن نباشد. … وقتي دل لبريز غم غربت است. … شعرهاي او براي جامعه‌ي محافظه‌كار ادبي آن زمان كه آرام آرام از خواب ادبي چندصدساله چشم مي‌گشود، حيرت‌انگيز و حتا ….. با اين حال ميتوان صدها نوع از حركات موزون را بنابه نام محل يا فرد شهير،.


آن زمانی بیا که دل کندن ممکن @saba_zamani83 Instagram …

Picdeer.


عشق های بی هدف را چگونه فراموش کنیم؟ | شهر سوال

پس صرف عشق و علاقه که بسیاری از روان شناسان عشق را نوع جنون و مریضی می … که ترک کرده مکان و زمان های مصرف در روزهای اولیه وسوسه انگیز بوده و ممکن …… حقیقت این است که تا انسان خودش از خطرات یک کار افراطی آگاه نباشد و آن کار …… الان غمگینم و نمیدونم چی کار کنم واقعا نمیدونم برا دل کندن ازش چی کار کنم من …


۱۰ شعر از اورهان ولی کانیک / ترجمه: مجتبی نهانی | ایشیق

زمانی که در گورستان‌های سنگلاخ‌هایشان، روح مرغان … آیا ممکن است، منتظر طلوع خورشید نشویم، تا در کنار دریا … «گفتی هر کاری داری بگذار و بیا»


₡ ღ نوشته های کوتاه وزیبا ₡ ღ

وقتی او را ….. بارها و بارها به زبان بي زباني از تو درخواست عشق داشته ام… اما تو با … تا نباشد… تو هنوز دلتنگی !!! دل من تـنها بـود ، دل من هرزه نـبـود … دل من عادت داشـت ، که بمانـد يک جا . ….. دل کندن از اون همه عشقی که به تو داشتم … تـو نـزدیـکتـریـن فـاصـلـه ی مـمـکـن بـگـی:


بی‌ آن‌که تورا ببینم در تو رها می‌شوم و در کف دریا چشم می …

مثل باران بهاری که نمی گوید کی، بی خبر در بزن و سرزده از راه. More information … آمدم یاد تو از دل به برونی فکنم دل برون گشت ولی یاد تو با ماست. Open.


تاوانشوباتنهاییم میدم… | هفته سوم دی ۱۳۹۱

یادمون باشه که؛ هر روز باید تمرین کرد دل کندن از زندگی را.


علامه‌ای اهل شعر و عمل در قرن سیزدهم هجری – خبرآنلاین

در مسائل عملی هم تا زمانی که الگو و یا اسوه معرفی نمی‌شود مسئله به خوبی درک نمی‌گردد. …. است، به نحوی که کمتر شعری از او را می‌توان یافت که اشاره و اشارات ادبی از این نوع در آن نباشد. … او بخواهد در باره‌اش قضاوت کند ممکن است او را فردی عاشق‌پیشه که دست از همه چیز شسته و در پی … بیا که درد فراقت مرا به دل بار است


نوشته های کسی که فراموش خواهد شد

تراوشات ذهنی من. … شاید دیگر چیزی برای گفتن نباشد. … و فهمیدم که تا ممکن است باید خاموش شد، تا ممکن است بايد افکار خودم … چون از زمانی که همهء روابط خودم را با ديگران بريده ام می خواهم ….. می کند ، ای بسوزی دفتر ، که دلم می سوزد ، که دلم می سوزد ، دلم می سوزد .


چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟ – برترین ها

رابطه‌ نامزدي كه به قصد ازدواج شروع شده ممكن است به ازدواج ختم نشود، در اين … بعد وقتي ذهن كاملا خالي شد، آن كاغذها را دور بيندازيد يا حتي بسوزانيد. … برود ممكن است زود به هم وابسته شويد و ديگر دل‌كندن به اين آساني‌ها نباشد ونتوان نه گفت. … زمان و اقتدار به همراه هم كمك مي‌كنند تا بتوانيد وابستگي طرف مقابل را كم كنيد.


ناگفتنی ها

وصل ممكن نيست … اینقدر به یادت نباشد. … بودنت مثله دريايي مرا در بر ميگيرد آنجا که تو هستي،ماهي ها هم نميتوانند بييند چه رسد … بيا که درد دلم را فقط تو ميفهمي. … بي تو امروز و فردايم يكي ست و زمان برايم راكد. …. تو با اين دل كندن كجا رفتي بي من.


سخنرانی استاد فرحزاد با عنوان دل کندن از دنیا و شکستن خود …

دل کندن از دنیا علامت عاشق و منتظر واقعی امام زمان …. منتظر واقعی امام زمان این است که هر وقت به او بگویند بیا برویم آماده باشد و به هیچ چیزی وابسته نباشد. خیلی از بزرگان هستند که مچ ما را می گیرند ممکن است شعار بدهیم ادعاء بکنیم.


shiva @shiva_froutan Instagram Profile | Picdeer

Check shiva @shiva_froutan instagram profile. زمانی بیا که دل کندن ممکن نباشد.


معرفت + عشق

ما آن بی دلانیم که دل خود را در افق های آبی ات می جوییم ! … لحظه لحظه از زمان زندگی کم می کنیم ولی پرسشی اینجاست … ….. در انتظار توام در چنان هوایی بیا که گریز از تو ممکن نباشد تو تمام تنهایی‌هایم را از من گرفته‌ای ….. روزی پادشاه برای پوست کندن میوه کارد تیزی طلب کرد اما در حین بریدن میوه انگشتش را برید،وزیر که در آنجا بود …


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر