BOLR

آقایان و کسانی که امروز راحت فساد می کنید اختلاس می کنید

زندگی محکومی که در پرونده فساد مالی 3هزار میلیاردی اعدام شد/ …

امیرخسروی در دوازدهمین جلسه دادگاه گفته بود: فرض کنید که من را اعدام کردید. … کسانی که پنهان شده اند چه می شوند؟ این آقایان که در این پرونده همکاری داشته اند. … مدیر عامل شرکت توسعه سرمایه گذاری امیرمنصور آریا اختلاس شده است. … بانک صادرات در این مرحله در قامت شاکی پرونده ظاهر می شود و مطالبه می کند که علاوه بر …


رونمایی از تازه‌ترین سلطان فساد و قاچاق؛ مرد تسهیلات سه هزار …

امروز اولین جلسه دادگاه متهمان گروه عظام و عباس ایروانی برگزار شد. … به همان میزان که گروه عظام یکی از بزرگترین قطعه سازان کشور می باشد، به همان …


یک پرونده دیگر در فساد شرکت‌های پتروشیمی| ارزش ریالی …

رسیدگی به پرونده فساد در شرکت‌های پتروشیمی از اسفند سال ۹۷ آغاز شده است. … ایران در یک سال اخیر با پرونده های جنجال‌برانگیز فساد اقتصادی روبرو بوده است از اختلاس … است که وزارت امور خارجه فرانسه سفیر ترکیه در پاریس را اواخر امروز برای …. به دو روش آزمایش کنید که آیا در طول روز آب کافی به بدن‌تان می رسد.


متهم اختلاس سه هزار ميليارد تومانی: اسامی مسوولان دولتی را …

دو تن از متهمان پرونده اختلاس سه هزار ميليارد تومانی اعلام کردند که مسوولان … به «فساد فی الارض» متهم شده است گفت: «کسانی که يک ميليارد دلار به من معرفی ‌نامه می ‌دهند و به من می ‌گويند که …. آقای «ط – ن» افزود: «شما برويد روند واگذاری ها را نگاه کنيد که چند وزارتخانه درگيرند و اين دليل است که آقايان پشت کار بودند.


فسادهای حیرت آور در پرونده بانک سرمایه| از ماجرای حساب‌های …

در صورت تودیع آزاد و در غیر این صورت امروز بازداشت می‌شوید. … توسلی متهم ردیف سوم پرونده فساد در بانک سرمایه گفت:در 3 سالی هم که ما در بانک … شما به جای اینکه نامه نگاری با بانک مرکزی کنید که اجازه ندهند آقای غندالی بیاید …. احراز علم به موضوع که ماده 144 که تصریح می کند در تحقق جرائم عمدی علاوه بر علم به …


زاکانی: فساد از دولت هاشمی شروع و در دولت خاتمی به اوج رسید …

دومین مناظره زاکانی و تاجزاده زاکانی: فساد از دولت هاشمی شروع و در دولت خاتمی … و مصطفی تاجزاده فعال سیاسی اصلاح طلب عصر امروز(چهارشنبه) در مجتمع …. زاکانی با اشاره به ترور سعید حجاریان گفت: کسی که حجاریان را ترور … وی ادامه داد: اتهاماتی که شما به مراجع رسمی وارد می‌کنید، باید توسط این مراجع پاسخ داده شود.


تجربه یک روزنامه‌نگار از مبارزه با فساد/ شهوت افشاگری …

نصیری البته این را قبول دارد که کسانی که در فضای مجازی به … شد و بعد از اضافه شدن نیمه ابتدایی مصاحبه و تکمیل آن، مجدد امروز منتشر شد. … به یاد دارم که با یکی از آقایان شورای نگهبان که غرضی می‌دانست من به او ارادت دارم ….. یعنی به علت های شکل گیری فساد ورود می‌کنید یا هر روز سراغ یک مدیر فاسد را می گیرید؟


جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان بانک سرمایه

١٧:٠:٥ …. متهم هادی گفت: لذا اگر ما یا هر کسی بد درآمدیم بانک مرکزی تأیید کرده و … متهم پاسخ داد: شما وقتی در مورد مبارزه با فساد صحبت می‌کنید باید … شایعه می شد که من به دنبال خیریه هستم و دیگران در حال اختلاس هستند اما صد … با ریخته گران قرارداد ببندد و ریخته گران بانک را به راحتی می مکد.


چرا مجازات مفسدان، وجدان عمومي را آرام نمی‌کند؟ – الف

مفسد اقتصادی، …. آقایان ، عزیزان.


احکام خاندان هاشمی؛ از حبس‌های طویل المدت تا رد مال/ ۲۰ سال زندان …

سخنگوی دستگاه قضا گفت: امروز زیبنده نیست که مسئولی دولتی بیاید … جایی که جرائم رخ می‌دهد ورود پیدا کند و در این راه خسته نمی‌شود؛ هرگاه فساد … اختلاس و تضییع حقوق بیت المال و تحصیل مال نامشروع محاکمه شدند که علی …. با آن برخورد می کنیم، اگر فاقد وصف مجرمانه باشد کسی تحت تعقیب قرار نخواهد گرفت.


آقایان! لطفا این فجایع اقتصادی را فراموش نکنید – جهان نيوز

پس از نظر شما اگر فساد مالی در دولت شما باشد خوب است ولی اگر در دولت دشمن … کرباسچی شهردار وقت تهران که از حمایت آقایان خاتمی و هاشمی برخوردار بود به …. وقتی سعید مرتضوی در آخرین روز کاری خود (۱۶ مرداد ماه) دستور پرداخت ۹۶ میلیون تومان پول را برای خبازها صادر می کند …. دوستانی که صحبت از اختلاس در دوران اصلاحات میکنید.


14 متهم فساد 6.6 میلیارد یورویی پتروشیمی به دادگاه آمدند – …

قاضی پرونده متهم فساد در پتروشیمی گفت: اتهام 14 متهم این … رئیس دادگاه اضافه كرد: كسانی كه مدعی هستند ممكن است با بیان مطالبی در دادگاه … وی گفت: در این پرونده آقایان رضا حمزه لو فرزند تقی مدیرعامل سابق شركت …. رئیس دادگاه خطاب به متهمان گفت: هر مطلبی را كه می خواهید بیان كنید به صورت …


ماجرای “خلجی گیت”! – فرارو

در همین حال امروز روزنامه شرق و اعتماد دو روایت از یک پرونده اختلاس پیچیده را منتشر کرده‌اند. … نخستین جلسه دادگاه متهمان پرونده فساد پتروشیمی از چهارشنبه هفته … مهدی خلجی از فعالان رسانه‌ای خارج از کشور که به‌تازگی نیز خود را …. ۴۰ میلیون ایرانی گزارش اعتباری دارند برای دریافت گزارش اعتباری خود کلیک کنید.


«سرنخ اختلاس میلیاردی در بیت رهبری و سپاه است» | ایران | …

معلوم نیست پرونده اختلاس سه‌هزار میلیارد تومانی تا کجا “کش” پیدا کند و پای … فکر می‌کنید با توجه به افزایش کسانی که دائم بازداشت می‌شوند، ادامه‌ی این … ناشی از مشکلات ساختار قدرت در جمهوری اسلامی و فساد فراگیر در ساختار …


مدیرعامل سابق شرکت توزیع برق خوزستان بازداشت شد – برق …

. … برق نیوز لطفاً به تخلفات مدیر عامل توربین شهریار هم رسیدگی کنید. …. واقعا آدمهای ضعیف در بخص توزیع امروز بیداد می کنند.


متهم فرزند استاندار سابق و داماد استاندار کنونی است/ نماینده …

مطبوعات امروز …. آقای آزاد آبروی مؤمن خون حامد کرمی از کارمندان شما است که توسط سپرده گذاران … مردم صحبت می‌کنید در آن سال سپرده‌های مردم را بین خودتان تقسیم می‌کنید تا … کلان است اموالی هم که آقایان استفاده کردند تماماً حیف و میل شده است. …. به چه کسانی تسهیلات داده‌اید که متهم پاسخ داد یک مورد بوده است که آن هم کل …


«دغدغه های رسانه ها برای مبارزه با فساد» در میزگرد شفقنا: …

در شرایط امروز که «فساد» و ضرورت مبارزه با آن در صدر خواسته مردم جامعه است، تنها … باید از رسانه هایی که چراغ را در تایک خانه های فساد می اندازند حمایت کرد. …. شما وقتی این مجموعه را نگاه می کنید شاید حداقل سالانه بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان …. مسئولین راحت قانون گریزی می کنند و بعضاً رسانه را به فساد می کشانند.


نماینده دادستان: متهم ردیف اول دادگاه موسسات مالی فرزند …

وی خطاب به متهم گفت: شما از آبروی مومن صحبت می‌کنید در صورتی که آبروی مومن …. این درحالی است که آقای آزاد به راحتی دروغ می گوید و اشاره می‌کند بانک مرکزی … ایرانیان یعنی حساب‌های آقایان آزاد و قریانی را مسدود کرد، جالب است که رؤسای …. چیزی که مدرک ندارید مدعی نشوید، و از کسی که جز خدا کسی را ندارد بترسید.


اختلاس گران را به جای زندان، برای کار اجباری به معدن و جاده ها …

یک عضو اتاق بازرگانی پیشنهادی را برای کاهش اختلاس در کشور مطرح … ملت مانده چه کسی قهرمان و چه کسی خائن است این چندگانگی برای کشور … فساد گرفته شود، چطور می‌شود یک روز برای یک نفر هورا بکشیم و امروز …. لطفا از بیان اظهار نظرهایی که خون تو دل مردم زیر خط فقر می کنه پرهیز کنید باید مجازات اختلاس …


پسر استاندار دوران احمدی‌نژاد مفسد اقتصادی درآمد – ایران آنلاین

به گزارش ایرنا، امروز چهارشنبه چهار نفر از متهمان این پرونده که امیرحسین … وی افزود: متهم می توانسته طی پنج سالی که موسسه البرز ایرانیان را … مردم صحبت می‌کنید در آن سال سپرده‌های مردم را بین خودتان تقسیم می‌کنید … و ۴۰۰ میلیارد تومان آقایان بدهی داشتند این در حالی است که می‌گویند مبلغ ما …. فساد پسر استاندار.


وقتی رکن چهارم دموکراسی در خدمت مفسدان اقتصادی قرار می‌گیرد!

آقای پورمختار همانطور که می دانید کشور امروز درگیر مشکلات اقتصادی است، اگر …. در برخی کشورها رسانه ها در معرفی و افشای فساد، خواه اقتصادی، سیاسی و یا …. این است که آزادی بیش‌ازحد به این آدم‌ها داده‌شده است که راحت در تریبون مجلس یک … شما امروز از کسانی که مدیریت مالی می‌خوانند سؤال کنید مدل پونزی چیست؟


دستاوردهای انقلاب – پرتال جامع آستان قدس رضوی

اگر در پایان یک معامله تجاری سودمند و موفق بفهمید که شما می توانسته اید ده ها برابر … که کشیده اید فکر می کنید و می بینید که در مقابل این دشواری ها می شد دستاوردهای بیشتر … که کسی بتواند نادیده بگیرد و حتی در کنار همه انتقادها و ایرادهایی که قابل انکار … و همین وضعیتی که در رشوه و ربا و فساد اداری و اختلاس و قاچاق و مواد مخدر و .


انقلاب-اسلامی-دستاوردهای انقلاب؛ آنچه داریم و آنچه می …

در امروز: 18033 … اگر در پایان یک معامله تجاری سودمند و موفق بفهمید که شما می توانسته اید ده ها … سود داشته باشید و مثلا آقای فلان مانع تحقق آن مقدار سود شده است چه می کنید؟ … که کسی بتواند نادیده بگیرد و حتی در کنار همه انتقادها و ایرادهایی که قابل انکار … و همین وضعیتی که در رشوه و ربا و فساد اداری و اختلاس و قاچاق و مواد مخدر و .


نماینده دادستان: اتهام متهم ردیف دوم پرونده هدایتی پولشویی است

متهم اگر می خواست تسهیلات بگیرد برای خودش می گرفت … نمی شوند املاک ۳۲ میلیارد تومانی را به راحتی به مبلغ ۱۴۵ میلیارد تومان بخرند. … فرزندی که پنج ساله بوده و همه کاره خود موسوی‌نژاد بوده بنابراین کسی برای رد … نماینده دادستان گفت: آقای موسوی نژاد گفته که نقشی در اخذ تسهیلات نداشته، شما تائید می‌کنید؟


فرار “سالار آقاخان” متهم بزرگ فساد ارزی – عصرایران

سالار آقاخان از متهمان مطرح و به نام پرونده ارزی که کیفرخواستش به همراه … این فرصت سوءاستفاده کرده و تا همین امروز متواری است؛ یعنی بر خلاف آنچه … این نشریه می گوید “او در واقع کسی است که از نظر دادگاه، عامل قاچاق ارز به خارج است”. ….. عجب فرار کرد به همین راحتی با پاسپورت و ویزای قانونی مردم چی فرض میکنید.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر